Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy fiú 16 éves de a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

EgyLany132 kérdése:

Tetszik egy fiú 16 éves de a barátnője 17 és szerintem, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!15 éves lány vagyok ,tudom h semmi jogom nincs tönkre tenni egy kapcsolatot...de....szerintetek tetszhetek neki?Nagyon kedves velem,mindig köszön és nagyon sokat beszél ...sokat hülyéskedünk együtt járunk edzésre is...szerintetek van esélyem nála ?

Legyszi ne támadjátok le..


2018. máj. 11. 17:55
 1/5 A kérdező kommentje:
SZErintetek*
2018. máj. 11. 17:59
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Letámadnálak de ha már ilyen szépen kérted akkor nem..

De azon gondolkodj el, milyen önző dolog tönkre tenni egy kapcsolatot és szegény barátnőjét, csak mert neked is tetszik. De a lényeg, hogy ha kavarna veled a gyerek, vagy akár szakítana a barátnőjével mert te jobban tetszel neki, akkor bízhatsz benne?? NEM! Mert majd egyszer talál egy másik lányt aki nálad is szebb és téged is félredob vagy megcsal. Ebből ilyen formában semmi jó nem sül ki. Főleg hogy lehet, hogy egyáltalán nem is kellenél a gyereknek, csak barátságos veled. Inkább hagyd

2018. máj. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a normális választ ^^
2018. máj. 11. 18:44
 4/5 anonim válasza:

Barátnője van... aki ilyen helyzetből elcsábítható, az mellőled is az lesz.

Hidd el, lesz még más, addig is filmezz, sportolj, szórakozz ;)

2018. máj. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi •_•
2018. máj. 11. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!