Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elszúrtam, mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszúrtam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Több mint egy hónapja járunk az elején minden szép és jó volt, mostanság 1-2 hete kezdtem elrontani a dolgokat nagyon kisseb hibákkal amiket a lányok gyűlölnek, pl. én nyomultam, féltékenykedtem, most mit tegyek, mivel tudnám rendbe hozni a dolgokat?

2018. jún. 17. 20:08
 1/4 A kérdező kommentje:
és a kissebb hibákbol egyre nagyobbak lettek, többek, szinte már fel se vállal, és nagyon oda vagyok érte, hogy oldjam meg hogy ellenkezőleg legyen, és megint minden jó legyen? 16/F
2018. jún. 17. 20:10
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele, kérj tőle bocsánatot, mond el neki,hogy beismered,hogy nem helyesen cselekedtél,s szeretnéd kijavítani, szeretnéd ha boldogok lennétek megint...
2018. jún. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki hogy szeretnél megváltozni, szeretnéd, ha adna neked mégegy esélyt,és támogatna ebben. Vagy nemtom.
2018. jún. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mond,hogy sajnálod. És ,hogy miatta megváltozol mert nagyon megéri érte. Legalábbis ha velem ez lenne,ezt szeretném hallanni! Hajrá!
2018. jún. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!