Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Még lehet valami?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még lehet valami?

Figyelt kérdés

Van a fiú és vagyok én! (Meglepő,nem? XD)

Szeptemberben megláttam,mondhatni első látásra szerelem volt. Persze ez olyan,hogy nincs első látásra szerelem,mert akkor nem őt szereted,stb. Oké,mondjuk,hogy elindította a vonzódás fázist. Aztán egyre jobban kezdtem megismerni. Szinte minden mozdulatát már ismerem,a személyisége is tetszik,szóval egyszerűen szeretem a srácot. Folyton egymást figyeljük,néha még kurizált is nekem a srác. Egy csomó aranyos dolgot tett,de mindig mosolygott rám közben.. Én mindig a barátaimmal járok mindenhova (iskolán belül)...és a srác akkor is engem figyelt. Én először azt hittem,hogy csak bemesélem magamnak,de többen mondták,hogy de ez így van,engem figyel stb. Mikor együtt voltam egy másik fiúval,tél volt,kézen fogva sétáltunk és a srác is jött velünk meg pár barátnőm. Akkor is engem figyelt végig,minden percben. És én már megint azt hittem,hogy én beszélem be magamnak,de nem. Akkor a barátomi is mondta nekem,hogy “Ez téged figyel folyton”. Nem tudom akkor mi járt a fejében,Aztán neki is lett barátnője,én ugyígy reagáltam. Figyeltem őket és bele avatkoztam a kapcsolatukba.

Kérdezgettem a csajt,hogy mi van velük,volt-e ez,vagy az?! De a srác szintén kérdezősködött akkor,hogy a barátom már meg-e csókolt,vagy lefeküdtünk-e meg ilyenek >,< szóval ha magamból indulok ki,én azért tettem,mert féltékeny voltam és mindenről tudni akartam. Igaz,hogy a krásom fiú,ezért talán másképp gondolkodik,de na. Talán ezért gondoltam bele többet. Aztán szakítottak a csajjal.

A barátommal mi is szét mentünk,szóval ő is szingli volt meg én is. Akkor léphettem volna,de nem tettem. Folytattuk azt,hogy egymást figyeljük...én pedig csináltam egy marhaságot...Unokatesóméknál aludtam és hát ő fiú, van barátnője,az ágyuknál meg volt egy egész csomag durex,amit én elküldtem a srácnak snapen. Poénból küldtem,azt hittem nevetni fog,de tévedtem.. Ő azután leignorált engem. Már nem nézett annyit,mint szokott,legalábbis szerintem. A barátaim azt mondták továbbra is nézett,viszont én nem így éreztem. Általában ha egymás szemébe néztünk,másodpercekig tartott. Az eset után már egyszerűen csak lecsapta a fejét. Én mérges lettem,megsértődtem,szóval ment egy ideig ez az én ignorálom őt,ő engem kapcsolat,viszont még mindig figyeltük egymást... Néha elcsapta a fejét,néha nem. Én ugyanígy tettem. 2 hónap telt el,megint lett barátnője és észre vettem,hogy már tényleg megint ignorál engem. Szóval év végére utolsó nap, én is össze szedtem magam,akárcsak egy barátnőm és szerelmet vallottam. Azóta úgy semmi. A srác mostanában folyton az exéről kérdezősködik (akivel akkor volt együtt,mikor én is a barátommal)..szóval sehova nem léptem. Max annyit léptem előre,hogy elmondtam neki, mit érzek és megöleltük egymást.

És az idegesít fel,hogy nem válaszol rendesen. Mondtam neki,hogy szeretem,de tudom...van barátnője. Annyit mondott rá,hogy nem baj,attól még barátok lehetünk. Nem mondja azt,hogy “igen,talán később lehet köztünk valami” de azt se mondja,hogy “Nem,rohadj meg!” Folyton azt számlálgassa,hogy neki van barátnője. Aztán egyik barátnőmtől megkérdezte,hogy miután szerelmet vallottam a srácnak,mit mondtam a csajnak?! A csaj mondta neki,hogy jobb lett volna,ha konkrétan azt mondja,hogy “igen” vagy “nem”....de a srác megint csak azt mondta,hogy “de van barátnőm” Szóval ezt így magamban elkonyveltem teljes visszautasitasnak,de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is. Miért tett mindent,amit tett? Vagy én beszéltem be magamnak,mert szerettem már őt a kezdetek óta?



2018. júl. 2. 01:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Ismernünk kellene a másik fél érzéséit, gondolatait, hogy valamire használható választ kapj. Az egyértelműnek látszik, hogy tetszettél neki, de ez nem elég ahhoz, hogy összejöjjetek. Lehet a durexes sztorinál ledöntötted azt a szobrot, aminek elképzelt és csalódott benned, de persze millió ok lehet még.


Így csak egy olyan teóriám van, hogy lehetséges, hogy összejönne veled, de nem hagyná el érted a mostani barátnőjét, inkább amolyan tartalékba rak. Ha azt mondaná igen, akkor a mostani barátnőjével szakítania kéne, amit nem akar; ha azt mondaná nem, akkor mondhatni elvágja veled a lehetőséget, hogy egyszer lehessen valami (igazából lehetne ezután is, csak jóval hamarabb lezárnád/túllépnél).


De ismét, ezek csak teóriák. Kicsit bonyolultabb a helyzet annál, hogy csak egy szemszögből, felületes infókkal komolyabb véleményt lehessen írni.

2018. júl. 2. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Woooow ez nagyon érdekes sztori!

Először is tisztázd vele hogy az inokazesod meg h poén volt a durexes dolog. Másodszor keress egy barátot. Harmadszor meg nézd a reagálásait, így meg tudod h mit eret valójában.

2018. júl. 2. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem bejössz neki, és fél azt mondani, hogy szeret/kedvel, mert nem tudja, mi lesz a barátnőjével. Nemet pedig azért nem, mert fél, hogy akkor nem lesz nálad esélye. Erre a "van barátnőm" válaszra tekints időhúzásként.
2018. júl. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Őszintén remélem, hogy két ilyen ember inkább nem jön össze.
2018. júl. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Első válaszoló: Örülök,hogy ezzel kapcsolatban vannak elméleteid és hogy leírtad őket. A srác az utolsó 2 napban olyan szövegeket küld snapchaten,hogy “Honnan tudod,hogy véget ért egy kapcsolat? Törlik a beceneved xd xdd” (persze ezt poénból érti/szarkasztikusság) meg olyat is küldött,hogy “(neve) te nem érdemelsz meg valakit,aki szeret téged” talán igaza van” szóval ezt neki mondták,ő pedig egyet értett ezzel a személlyel. Azt viszont egyáltalán nem értem,hogy ezzel most rám célzott vagy a barátnőjére esetleg?! Bonyolult egy srác...

Második válaszoló: Hát ez tényleg nagyon érdekes,néha már csak nevetni tudok az egészen. Mikor a barátommal együtt voltunk,láttam a reakcióját. Nem hiszem,hogy most is másképp reagálna,de azért köszönöm a tanácsot.

Harmadik válaszoló: Talán lehetséges,viszont megmondhatná akkor is konkrétan,hogy “talán később lehet valami”.

Negyedik válaszoló: Reménykedj! Csak így tovább,szurkolok neked!

2018. júl. 2. 20:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!