Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nemtudom elhagyni, de tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom elhagyni, de tudom hogy nem szabadna vele maradnom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 18 éves vagyok és 2 éve vagyunk együtt a barátommal . Távkapcsolatban élünk ami az elején nem is volt akkora gond hisz minden hétvégén lejárt hozzám de egy kb fél éve már csak 1 hónapban egyszer jött(nem anyagi problémák miatt hanem mert sok minden közbe jött vagy iskola vagy szimplán direkt húzta mintha nem szeretne látni) Ez engem természetesen nagyon zavar de úgy gondoltam ezert nem fogok vele szakítani hiszen szeretem és kiállok mellette akámilyen messze van, és már csak egy év a középiskola, utána pedig tudjuk úgy intézni a dolgokat hogy közelebb legyünk egymáshoz, azzal hogy a másikhoz közel tanulunk esetleg ő ide költözik vagy én hozzá , de sajnos már úgy érzem ezt nem szeretném:( Rengeteget veszekszünk és undorítóan beszél velem olyankor, elhord minden élettelen embernek és anyázik. A másik pedig mióta együtt vagyunk nem mehettem a barátaimmal sehova nem választhattam a barátnőmet akit nem láttam régóta helyette, mert mi az hogy valaki fontosabb de ő volt hogy a haverjai miatt nem jött le inkább hozzám 2 hétig ,és ha velük van még irni sem képes de ha én nem irok mikor a barátaimmal vagyok teljesen kiakad. Mikor hazamegy egy találkozás után legyen az hosszabb vagy rövidebb soha nem ír és nem is hív, nem keres szarik a fejemre inkább játszik . Suli időben ezt rendszeresen megcsinálta , és mikor keresett akkor is éjfélkor hívott fel és zaklatott hajnal három-ig mikor én reggel hatkor keltem(neki délután van a tanítás),és ha nem beszéltem vele addig amíg ő akarta teljesen elkezdte sajnáltatni magát hogy én nem foglalkozom vele és addig hívogatott amíg fel nem vettem. Mikor ezt egyszer megelégeltem és a sarkamra álltam,szakítottam vele elkezdett fenyegetni hogy megöli magát stb. de egyszerűen nem tudom ,mivan ha tényleg megteszi? nem tudnám magamnak megbocsátani soha. Volt mikor 2 napig letiltottam hogy ne tudjon nekem írni se hívni,és elkezdett írogatni anyukámnak hogy mivan velem meg hogy adja át ezt meg azt...Sajnos nem vagyok vele boldog és úgy érzem mintha saját célra csak akkor keresne mikor neki úgy van kedve , és olyan mintha együtt sem lennénk. Ha szakítok vele pedig fenyeget hogy tönkretesz,vagy megöli magát és folyamatosan zaklat. Mit csináljak?

2018. aug. 30. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
Szar helyzet. A helyedben elhagynám. Láthatóan nem szeret annyira. Én a barátnőmmel távkapcsolatban vagyok. Messze lakik (220km) de a szerelmünk legyőzte a távolságot. Sajnálom a kapcsolatotak mert értődik hogy szereted de ha te nem szakítasz a barátod fog. 15/f
2018. aug. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert neked ugye amputálták a karodat, ami miatt nem tudod felhívni a rendőrséget...


A másik: "fenyeget, hogy megöli magát, brühühű"... Elhiszed nekem, hogy nem fogja megtenni?


Szerintem neked komoly problémáid vannak, csakhogy nem a pasassal, hanem magaddal. Szeretsz szenvedni.

2018. aug. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy vagytok együtt! - távkapcsolatban éltek és amikor kedve van felkeres.

Lehet, te szereted, de ugyanez nem mondható el őróla.

Keres, ha szükségét látja és ha van más, akkor nem.

.

A helyedben mihamarabb szakítanék, mert ha -vágyad szerint nemsokára- földrajzilag közelebb is kerültök egymáshoz, akkor sem lesz más a viselkedése.

.

Aki az öngyilkosságot komolyan gondolja, hallgat - és megteszi. Simán csak érzelmileg zsarol.

2018. aug. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Te nem vagy normális, hogy hagyod magad zsarolni és egy ilyen állattal még mindig együtt vagy!

Az emberiséggel tenne jót, ha öngyilkolászna... Te viszont egy percig se sajnáld, ez már nem normális ember.

2018. aug. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!