Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A szerelmem kívül mi jó dolog...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmem kívül mi jó dolog van még az életben?

Figyelt kérdés

Egész eddigi életemben a szerelem után kutattam.

Annyira szerettem volna azt hogy valaki szeressen engem,hogy egy csomó időn át párt próbáltam találni magammak,szinte már a szerelem és a boldogság megszállottja lettem.

De most a 100. csalódás környékén úgy érzem hogy kiégtem és már a szerelem szó hallattán és hányingerem van.

Azt hiszem,hogy soha többet az életben nem fog érdekelni a szerelem és majd szüzen is halok meg,de ha sok-sok év múlva valahogyan mégis érdekelni fog engem a szerelem,akkor talán majd változtatni fogok ezen az állásponton. De ha lesz is akkor sem mostanság lesz.

Azért teszem fel a kérdésemet,mert eddig a szerelem éltetett,de most muszáj találnom valami mást, valami újat, valami jót, valamit amit nem sosem unok meg ennyire.


A válaszokat meg előre köszönöm!



2018. szept. 1. 18:21
1 2
 1/14 October15 ***** válasza:
Barta Császár előadásai. :D Legyen már 10.-e. XD
2018. szept. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%

Próbálj pozítívan hozzáállni az élethez :)

Értékeld az élet apró örömeit, csak ne ragaszkodj görcsösen egy dologhoz, hidd el, rá fogsz találni az igazira :)

Addig is próbálj valami hobbit találni. Mondjuk rajzolj, vagy sportolj valamit.

2018. szept. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
30%
Szétcsapni magad, hányásig inni a haverjaiddal az a király!
2018. szept. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
McDonald's-os fagyi sültkrumplival.
2018. szept. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Zene!!

Merülj el a zenében, tanulj hangszeren játszani.Engem mindig ez segített át a mély pontokon és mindig adott erőt a folytatáshoz! Ha valami problémám volt mindig a zenébe menekültem és nekem mindig segített! Próbáld meg te is!

2018. szept. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
Szomorú, hogy valaki méltónak talál rá, hogy válaszoljon erre a kérdésre.
2018. szept. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Motorozás, azon belül is a sebesség ahogy érzed a bőrödön mintha leakarna válni a csontról, az erők hatására.

Megvettem, és meg tapasztaltam, akárcsak a szerelem, kísérteties a hasonlóság a kettő között, veszélyes, csábító, egyben magához láncol.


Új szerelmem :D

[link]

2018. szept. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem mint jó dolog? Ez ugye csak vicc akart lenni...


Mi a jó a szerelemben? Meghülyít, rengeteg energiádat és idődet veszi el, és a végén mindig egy szobában ücsörögsz magányosan majd, itatod az egereket. Tényleg szuper dolog.


Nézd Kérdező, más a valóság, és más a dalokban, könyvekben, filmekben látott világ. A valóság nem Paula és Paulína meg Roszalinda, ahol a főhősök hosszú hányattatás után egybekelnek. A valóság nem Szélor Mún, ahol a szerelem ereje mindent legyőz. A valóság nem is Disney-rajzfilm vagy Benedek Elek-féle tündérmese, hogy boldogan élnek amíg meg nem halnak. Valami fél százalék esélyed van rá, hogy így alakulnaka dolgok, viszont 99,5% meg ellene van. Aki bízik a 0,5%-ában az ne csodálkozzon, hogy pórul jár...


És tudod mit mondok? Még szerencséd is van, hogy most jöttél rá, mennyire nem éri meg. Másnak egy válás is kevés ehhez.

2018. szept. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerelem csak akkor jó, ha össze is jön, ha nem jön össze semmi, de közben szerelmes vagy vágysz rá, akkor meg semmi sem helyettesíti, folyamatosan azon kattogsz, tönkre b*ssza az önbecsülésedet is, másra se tudsz utána koncentrálni.
2018. szept. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Merülj el abban, amit szeretsz csinálni. Én is nagyon "szeretetigényes" vagyok, sokat is szomorkodtam amiatt, hogy nincs barátnőm, de valahogy túl kell magad tenni rajta. Úgyis könnyebben jön majd el a szerelem, ha nem görcsösen akarod, ez mindig így van.

Én a zenélésben, zenehallgatásban, filmekben, sorozatokban, regényekben merültem el, de te ugyanezt megteheted a sporttal is, vagy akármi mással amit szeretsz csinálni.

Egy csődtömegnek érzem magam, de legalább van amit még tudok élvezni az életben, próbáld te is ezt tenni.

2018. szept. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!