Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ha egy csaj többször...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy csaj többször mondta már, hogy aranyos vagyok, azt vehetem valami jelnek? Vagy csak én képzelek ebbe többet?

Figyelt kérdés
Fordítva is feltehettem volna a kérdés, hogy egy olyan fiúnak mondanátok ezt, aki nem jön be?

2018. szept. 9. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
egyértelmű, hogy kedvel - udvarolj neki
2018. szept. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, nem egyformák a lányok. Az egyik akkor mondja, ha kedvel, de nem tekint férfinak. A másiknak pedig simán jelentheti azt, hogy bejössz neki. Ezt így nem lehet megmondani, figyeld a többi jeleit, ez csak egy szó...
2018. szept. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hat én a barátomnak mindig mondom hogy milyen aranyos édes, és nagyon bejön.
2018. szept. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezt így tényleg nem lehet megmondani...

Én a barátomnak mielőtt osszejottunk mondtam sokszor hogy aranyos meg cuki... és hát azért mondtam mert így gondoltam :D

2018. szept. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hmm.. Van egy kissrác, 2 évvel fiatalabb nálam, nincs 150 centi se, és rendkívül érdeklődő, valahol leragadhatott a 4 éves szinten.. És ő rá mondom mindig, hogy nagyon cuki :"D
2018. szept. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket, jöhet még. :)
2018. szept. 10. 19:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Sztem jel, kezdeményezz. Én nem mondanék ilyet fiú barátomnak, csak annak, aki bejön. 18/L
2019. jan. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!