Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 17 éves vagyok. Lassan 5 éve...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves vagyok. Lassan 5 éve megismerkedtem egy fiúval, aki sajnos több száz kilóméterre lakik tőlem, így soha nem volt alkalmunk találkozni de mindennap beszéltünk s olyan, mintha a lelkitársam lenne, ha van ilyen. Biztosat a bizonytalamért?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron barátom lett aki január környékén megtiltotta ,hogy beszéljek vele, nagyon szeretem őt s tiszteletben tartottam ezt , nem beszéltünk azóta de iszonyatosan hiányzik. Vele minden olyan más , mindenről tudok vele beszélni , és a barátommal közel nincs olyan kapcsolatom , mint vele volt... de nem tartom korrektnek ezt , nekem ő itt a mindenem közös barátaink vannak mindennap találkozunk szóval az eletem nagy részét o tölti ki. Mihez kezdjek? Mi ez az érzés?

2018. szept. 18. 09:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem barát, ellenség. Ellensége mindennek ami körül vesz. Szép lassan mindentől eltilt majd. Extra féltékeny, ilyenekkel vigyázni kell. Jó ez neked?
2018. szept. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jo kis rabszolga leszel csak igy tovabb ! Gratula
2018. szept. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Fél, hogy a másik srác fontosabb nekem , mint o s ezért csinálta
2018. szept. 18. 10:16
 4/8 A kérdező kommentje:
mit kene tennem?
2018. szept. 18. 10:17
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Leállítani. Vagy megbízik benned, vagy pokollá teszi az életed az örökös féltékenységgel. És ez csak távkapcs, mit fog ahhoz szólni ha netán mással táncolsz.
2018. szept. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De az normális hogy ennyire hiányzik nekem egy másik srác? Hogy érzek iránta bizonyos erős kötődést
2018. szept. 18. 10:43
 7/8 A kérdező kommentje:
mindig mikor osszeveszunk arra gondolok ,hogy a másik sraccal ilyen hülyeségeken biztos nem vesztünk volna össze de egyáltalán nem lenne kivitelezhető a kapcsolatunk a tavolsag miatt
2018. szept. 18. 10:45
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A régi, megszokott dolgok hiányzanak ha már nincsenek. Ez természetes. Hogy élőben milyen lenne vele, azt nem lehet tudni. Ismered a mondást, lakva ismerszik meg milyen a másik ember. De neked lesznek még barátaid, nem csak lányok, azt hogy fogja elviselni ez az új fiú. Vagy carrá ver ha bárkivel szóba állsz? Ezt kéne vele megbeszélni.
2018. szept. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!