Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek az beteges ha (2...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az beteges ha (2 éve van baratom) és néha elszoktam képzeli múltbeli illetve jövőbeli szituációkat vele, hogy mit hogy csinálnék? Barátom szerint eléggé szerintetek is? XD mert akkor abbahagyom inkább

Figyelt kérdés
2018. okt. 2. 21:41
 1/6 A kérdező kommentje:
17 éves lány vagyok és ő az első Szerelmem szóval úgy nézzétek legyszi
2018. okt. 2. 21:44
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igaz nekem nincs barátom de ha volt kiszemeltem azzal is elképzeltem szóval ebben nincs semmi gáz
2018. okt. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz
2018. okt. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

És az hogy leakarom írni összegyűjtve az élményeinket?

Rohadtul megbantott hogy betegesnek nevezett, pedig nem tudom szerintem ez csak egészséges rajongás vagy nem?

2018. okt. 2. 21:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Aztán a végén nem fogod tudni, hogy mi a valóság, és mi az elképzelés (mi történt meg, mi nem).
2018. okt. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Lehet belebetegednek ha mindig ezt csinálnám igazad van ötös 😂😂😂

De ez csak néha fordul elő nálam, hogy ilyeneken gondolkodom

2018. okt. 16. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!