Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan köszönthetném fel a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan köszönthetném fel a szülinapján?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy fiú, akivel még nem igazán beszéltünk, csak egyszer-kétszer láttuk már egymást és köszöntünk is, tehát nagyjából tudhatja, hogy ki vagyok. Szoktunk egymásnak lájkolni és követjük is egymást Instán. A kezdő lépéseket én tettem meg eddig. Nemsokára szülinapja lesz, és sajátosan szeretném felköszönteni úgy, hogy örüljön neki. Az érdeklődési köreivel kapcsolatban gondoltam, csak nem tudom, hogy pontosan hogy. A matematika és a tenisz érdekli. Valami ötlet?
2018. nov. 12. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem egyelőre csak elég annyit írni: Boldog születésnapot!😊

De egyébként szerintem nem éri meg venni egy ajándékot olyan embernek, akit te nem ismersz.Meg alapjáraton nagyon furcsa lenne elsőre...

2018. nov. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogy akarod sajatosan felkoszonteni ugy hogy igazabol nem is ismered marmint egy-ketszeri beszelgetes szerintem nem jelent sokat. A sajatos felkoszontes alatt arra gondolsz hogy valami kulonleges ajandekot akarsz kesziteni neki? Szerintem elobb ismerd meg jobban es utana egyszerubb lesz valami egyedit kitalalni.Az hogy szereti a matekot es teniszezik nem valami sok es hasznos informacio, ebbol nem lehet kiindulni.
2018. nov. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ki beszélt itt ajándékvásárlásról?

A fiú lakcímét sem tudom eleve...sajátos köszöbtési módról van szó

2018. nov. 12. 18:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Irsz privatban.

Boldog születésnapot!

Nem ismerjük egymás, nincs kedved beszelgetni?

Ilyen egyszerű

2018. nov. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is szeretem a teniszt. Nem tudom hogy a srác csinálja is vagy esetleg a tvben szereti nézni és van-e kedvence.. Pl Djokovic,Nadal vagy Federer.. Vagy valamelyik csinos női játékos?


Ha van kedvence én biztos örülnék egy olyannak hogy boldog születésnapot kívánsz, és esetleg viccesen megjegyzed hogy Pl Federer is. Aztán ha jól fogadja akkor megkérheted hogy magyarázza el a tenisz szabályait.. Mi az kettős hiba, mi az a röpte melyik a fonák? Ez egy jó beszélgetésindító lehet..

2018. nov. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!