Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ráírjak vagy hagyjam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírjak vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
Középsuliba járok. Kb. egy hónapja megláttam egy fiút, és azonnal görcsbe rándult a gyomrom. Annyira helyes. Megakarom ismerni. Egyszer feldobta nekem a facebook hogy bejelölöm e ismerősnek. Én nem haboztam be is jelöltem. Visszajelölt, úgyhogy valószínűleg ismerős voltam neki is a suliból. De nem tudom ráírjak-e. Nagyon megszeretném ismerni. Ti mit tennétek a helyemben?

2018. dec. 27. 13:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Persze, írj rá.
2018. dec. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Írj rá
2018. dec. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
És mit írjak neki. Nem lesz fura hogy még élőben nem is váltottunk egy szót se és most csak úgy ráírok?
2018. dec. 27. 13:58
 4/14 anonim ***** válasza:

Furcsának furcsa, de egyébként semmi baj nincs vele.

Ráköszönsz azt csatolsz monsuk egy képet hogy kész lett a kaja vagy valami hasonlót, de ha bejösz neki akkor elég egy szia mizu. Az én barátnőm írt 10 sort hogy mennyire bejövök neki, meg megszeretne ismerni és nekem tetszett is.

Szóval többféleképpen lehet.

2018. dec. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hát megpróbálom max nem tetszek neki.
2018. dec. 27. 14:09
 6/14 anonim ***** válasza:
Majd ird meg, hogy mi lett:)
2018. dec. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Köszönsz, megkérdezed, higy van-e kedve beszélgetni...
2018. dec. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem is értem mire vársz.
2018. dec. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Sikerült? Nem kellene varni!
2018. dec. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ráírtam. Egyenlőre még csak beszélgettünk hogy hogy teltek az ünnepek meg hasonlók. De még nem mertem megmondani hogy bejön nekem. Majd azt lehet inkább személyesen....
2018. dec. 30. 10:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!