Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezek a jelek utalnak valamire?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yurisergey kérdése:

Ezek a jelek utalnak valamire?

Figyelt kérdés
Középsuliban megtetszet nekem egy lány hónapokig csak figyeltem míg észre vette azt hogy akár mikor a közelembe van nem tudom róla levenni a szemem mikor feltünt neki ő is elkezdett gyakrabban nézni. A bőkenő hogy 1 éves kapcsoltban volt most szakított a barátjával. Volt egy nap mikor nem tudom hogy direkt vagy véletlen nekemjött simán elkerűlhetett volna de ez most tulajdonnképen jót jelenthet vagy én nem veszem észre ezeket a jeleket facebookon nem ismerősöm de mikor képet változtatok ő is akkor változtatja. A valaszokat előre is köszönöm!
2019. jan. 6. 12:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért valtoztatna akkor képet, amikor te is. Semmi logika. Nem lehet hogy csak akkor veszed észre v valami?😂😂

Egyébként egy összeütközés semmit nem ér. De jegyezd meg, s figyelj az aprosagokra. Meg nyugodtan jeloljd be facen. Beszélget hétnél is vele. Utána meg simán elhivhatod. Nincs benne semmi

2019. jan. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Figyeld meg hogy mikor rá nézel ,akkor mosolyog-e ,ha elmész mellette köszönj egy sziát ,biztos jól lesik majd neki és vissza is fog köszönni .szeméttel vele hosszabb ideig . Ha elkapja a fejét akkor lehet csak zavarba jött .


16/L

2019. jan. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!