Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tegyem páromnak ezt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem páromnak ezt szóvá? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval sokszor alszok mostanában a fiúmnál,viszont én tisztaságmániás vagyok,és nincs náluk bidé,illetve szagelszívó sem a wc-ben,ez elég kiábrándító,és taszító számomra,mert én ehhez vagyok szokva...

Elmondjam,vagy ne?

17/L



2019. máj. 4. 22:49
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Ha ennyire taszít ami náluk van miért vagy vele? 😮😮😮
2019. máj. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Remelem ez nem komoly😄 Ha szerelmes vagy nem tok mindegy hol vagy epp a szerelmeddel?! Amugy meg letezik nedves torlokendo illetve legfrissito is.
2019. máj. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

A wc kefe alap dolog szerintem

Na de a szagelszivo nem epp egy hu de fontos dolog. Hasznos, de anelkul is lehet uriteni.

"Nem ehhez vagy szokva" hat ez vicces, tudod en luxusban nottem fel szo szerint, es mikor a paromhoz koltoztem az atlagos lakasba egyaltalan nem zavart sot.... nincs mosogatogep,6szoba 2 emberre,erkely,uri kaja,felujjitott szep furdo, es meg sorolhatnam, de tudod, nem erdekel. Magasrol letojom, hogy nem ehhez szoktam. Tisztasag,higenia van. Es ehhez nem kell szagelszivo a budiba. Van ket hasznos dolog, ablak es legfrissito.

Inkabb azon gondolkodj el, szulo nelkul te hogy teremted meg magadnak "azt amihez szoktal" es ne a baratod szuleinek a penztarcajahoz hivo hazukat kritizald.

Lehet menni keresni gazdag baratot ha neked a szagelszivo a legfontosabb egy kapcsolatban

2019. máj. 5. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, törődj bele, ezek az ő anyagi költségeik meg minden, a saját lakásodban/lakásotokban amiket ti majd ketten vesztek, ott majd lesz, addig meg nem kell panaszkodni, pl lehet, hogy hely sincs neki. Egyébként használhatnál pl nedves törlőkendőt, és akkor utána még áttörlöd magad szárazzal is, ozt kész. Akár te is vihetnél oda 1 v 2 csomaggal, ha szeretnél oda olyat.
2019. máj. 5. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
*a törlőkendőt a fenekedhez gondoltam, de lehet, hogy a kéznek is van ilyen fertőtlenítő kendő; de egyébként aszondják, hogy nem jó, ha teljesen lefertőtlenítjük mindig a kezünket, mert azzal leszoktatjuk a bőrünket a védelemről. Tehát amúgy van a bőrnek egy saját védelmirendszere is. De pl aki műt annnak pl mondjuk kell full ilyen, gondolom, de nem értek hozzá.
2019. máj. 5. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
*ja meg nyilván wczés után mosd meg az egész kezed jól:) Csak nemtom , háztartástanból jó sok évvel ezelőtt mondta a izé háztartástanból, hogy az ilyen fertőtlenítős szappan (egyik osztálytársam mondta neki) , hogy lemossa a védőréteget, vagy valami; mindenesetre nem feltétlen tesz jót neki.
2019. máj. 5. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%
*de egyébként lehet,jó az is én nem tudom.
2019. máj. 5. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

A szagelszívó egy apróság, ha nem ülsz fél órán át a szarod felett, hanem amint végzel, lehúzod, akkor nem lesz túl büdös.


A bidé hiánya problémásabb, de simán helyettesítheted, ha beviszel magaddal egy fél literes kólás vagy ásványvizes műanyag palackban vizet és azt öntöd hátulról a fenekedre, közben meg tisztára mosod, dörzsölöd a végbélnyílásod környékét. Majd amint végeztél, szárazra törlöd magad és kezet mosol szappannal.

Ha a WC egyben van a fürdőszobával, akkor a kád szélére ülve le is zuhanyozhatod a feneked.

A bidé se más, mint egy zuhany lényegében, nincs semmi extra benne, a mosdókagylóban vagy a kád szélén ülve vagy akár egy vizespalackkal is ugyanazt a műveletet elvégezheted.

2019. máj. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!