Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik nekem egy tizedik-es...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem egy tizedik-es lány nem szoktam vele beszélni / nem tudom hogy vane barátja. Hogy mondjam el hogy be jön nekem? Személyesen akartam el mondani de ö hamarabb végez a suliban minden nap. Facebook on írjak-rá hogy mit érzek? És mit írjak?

Figyelt kérdés
Vagy mit tegyek?
2019. máj. 20. 16:50
 1/3 anonim válasza:
100%
Ha esetleg látod a folyosón próbálj meg beszélni vele,vagy hívd el valahová suli után. Szerintem érdemesebb lenne személyesen elmondani neki.
2019. máj. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, de személyesen sokkal jobban értékelnek
2019. máj. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek, ezt személyesen közöld vele. Pont múlt héten hétvégén próbáltam én is ki munkahelyen, hogy inkább a tökeimhez mérten viselkedtem az egyik kollégámmal, és nem neten, hanem személyesen hívtam el randizni. Bár nem minden esetben mondanak igent, és adnak egy esélyt, de amennyiben igen, hidd el, sokkal jobb érzés amikor széles mosollyal azt mondja, hogy "persze!" , mintha chaten kapnál egy "aham:)" választ. :D
2019. máj. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!