Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet valakiből kiszeretni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valakiből kiszeretni?

Figyelt kérdés
5 éves korom óta ismerem az illetőt. Már több mint 7 éve szerelmes vagyok belé szóval az idő nem sokat segít!

2019. máj. 21. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Elmondtad neki és visszautasított?
2019. máj. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Akkor fogsz kiszeretni belőle, ha nem látod gyakran, nem követed Facebookon, meg úgy általában nem is tudsz róla semmit. Na ilyenkor kezd el működni, hogy az idő megoldja.
2019. máj. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy egy suliba járunk! Most már nem igazán beszélünk meg semmi. Nem mondom azt higy visszautasított már régóta barátok voltunk aztán kb 10 éves voltam amikor összevesztünk aztán egy gimibe járunk most és hát igen...
2019. máj. 21. 22:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Na akkor ez a baj, hogy nem mondtad el neki.
2019. máj. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Barátnője van vagy valami olyasmi...
2019. máj. 21. 22:23
 6/7 anonim ***** válasza:
5%
Volt egy csajom aki egyszer az ágyba fingott. Rögtön kiszerettem belőle
2019. máj. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez csodálatos 😂
2019. máj. 22. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!