Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit érdemes tennem, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érdemes tennem, ha egy fiú félénk?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom és nem régen felvetette az ötletet, hogy együtt lehetnénk, viszont sokat kéne előtte találkozni.De azt írta, hogy én biztos nem lennék benne egy randiban, amire nem kapott rossz választ.(azaz nemet)

Viszont nem nagyom beszélünk, ami nekem fura, meg többször csak látja amit írok és nem ír rá semmit, amit nem is értek hogy szimplán azért beszélünk ilyen keveset, mert dolga van vagy nem tudom.

Nekem egyébként tetszik a fiú, de fogalmam sincs hogy mit kéne tennem ahhoz hogy bátrabb legyen vagy többet beszélgessünk.

Mit tanácsoltok?


2019. júl. 14. 09:01
 1/2 anonim ***** válasza:
58%

Ha tényleg ennyire félénk volna a srác, és ha lány lennék én inkább hagynám a gyereket, már ha férfit keresek, de ízlések és pofonok :D

Valszeg csórikám rosszul értelmezte a "nem nemleges" azaz nem rossz választ, vagy csak még mindig nem volt ez elég neki ahhoz, hogy rendesen bele merjen csapni a lecsóba. Szerintem adj neki egy erős utalást, vagy egy egyértelmű igent. Mondjuk írj rá, hogy "Hogy is volt az a múltkori találkozás? Már nagyon várom, mikor hívsz el☺️", vagy valami ilyesmi..

2019. júl. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én ha lány lennék és tudnám, hogy tetszik akkor rátapadnék. De mivel fiú vagyok így más a felállás. Én sem vagyok egy nagyon bátor ember, de tudom ez milyen ezek a tipikus introvertált emberek akik visszahúzódóbbak. Hisz nem csak extrovertáltakból áll a világ. Én is introvertált vagyok, szóval ha egy lány nagyon rám tapadna és tetszene is, akkor én tuti nem utasítanám vissza :) Hisz a mai társadalomba már a lány is kezdeményezhet nem csak a fiú hidd el :)
2019. júl. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!