Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nézek ki fiatalabbnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézek ki fiatalabbnak?

Figyelt kérdés
22 éves fiú vagyok és igazából mindenhonnan azt a visszajelzést kaptam eddig, hogy teljesen jól nézek ki (olyan 8/10 kb), már több barátnőm is volt, ilyen téren nincs problémám. Viszont mindegyik barátnőm 1-2-3 évvel fiatalabb volt nálam, és én is ha nem ismerném magamat akkor külsőre olyan 18 max 19 évesnek mondanám magamat, és ez nagyon zavart. Testalkatom átlagos (minimális izomzat, kb 185cm vagyok), az arcomra azt szokták mondani, hogy jóképű vagyok (azt leszámítva, hogy amint már említettem én magamat inkább 18-nak tippelném). Ez az évek múltál javul vagy törődjek ebbe bele? A korombeli lányok sokkal "érettebnek" néznek ki és emiatt nehezen merek kezdeményezni náluk. Egyetemre járok egyébként.

2019. aug. 2. 19:46
 1/10 anonim válasza:
100%
Késöbb örülni fogsz ennek hidd el. :D
2019. aug. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez miért baj neked?

26 vagy 27 éves voltam amikor utoljára elkérték a személyi igazolványomat.

...még csak nem is dohányboltban voltam, csak két sört vettem egy kisboltban.

2019. aug. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Leírtam mi a problémám ezzel (azon kívül, hogy egy 2%-os sörért is személyit kérnek), a velem egyidős lányoknál nem tudok kezdeményezni, mert alapból úgy érzem esélytelen :D
2019. aug. 2. 20:17
 4/10 A kérdező kommentje:
És általában a 18 éves lányoknak jövök be..
2019. aug. 2. 20:17
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha én bejönnék egy szexi 18 éves lánynak, nagyon örülnék.
2019. aug. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Csak igy mar 22 evesen inkabb komolyabb holgyekre vagynek.
2019. aug. 2. 23:35
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy 18 éves nem lehet komoly?
2019. aug. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy 18 éves is lehet komoly!Főleg mert a lányok hamarabb érnek!De ha ennyire zavar,akkor vedd a bátorságot,és menj oda ahhoz a csajszihoz,akivel összejönnél!Most hiába mondod azt h úristen,dehogy hisz h néz ki a fejem(!),mivan ha neki pont az olyan fiatal arcú pasik jönnek be?!
2019. aug. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Miután elküldtem tudom, hogy ezt meg fogom kapni, hogy ők is komolyak. Ez így van, akkor pontosítanám úgy, hogy a saját korosztályommal szeretnék randizni :D
2019. aug. 3. 10:08
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan próbálkozz be korodbeli lányoknál, kb az első beszélgetésből úgyis kiderül, hogy egyetemista vagy meg ilyenek, és lejön neki, hogy kb mennyi idős lehetsz. Meg hát vannak lányok, akiknek nem akadály pár év korkülönbség a javukra, ők sem küldenének el.

Egyébként én is hasonló cipőben járok, csak lányként ez nem annyira probléma. 19 vagyok, de 16nak szoktak nézni. :)

2019. aug. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!