Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Így esténként miért érzem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így esténként miért érzem magam mindig rosszul, ha egyedül kell elaludnom?

Figyelt kérdés

Aludtam kutyával, fiú haverral, kiskoromban szüleimmel, mindig jobb volt mint egyedül :(


18/f


2019. aug. 29. 01:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Ops, lehet rossz kategória
2019. aug. 29. 01:53
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Tudom mit érzel! Az ember társas lény, így valakivel aludni sokkal jobb, mint egyedül! Nyáron exem itt aludt mellettem és jó volt, de egyben rossz is, hogy most vége van annak és több nem is lehet az egészből! Fáj.. 22/F
2019. aug. 29. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert vágysz valakire.
2019. aug. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
En egyedul szeretek a legjobban. Ha valakivel egy szobaban kell elaludnom az nagyon rossz
2019. aug. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!