Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Röviden: Most lett vége egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Röviden: Most lett vége egy nagyon fontos párkapcsolatomnak, lennt részletezem. Ezek miatt kérnék pérkeresésben segítséget, főkként korombelieknek kitalált weboldalakra gondolok. Vannak ilyenek?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, csak egy átlagso srác, vagy mégsem. Évek óta depresszios vagyok és az egséz életemben magányso voltam midnen téren. Röviden. A barátnőm akivel voltam legutóbb megmutattta nekem miylen az ha ujra vannak érzéseim és azoakt ki is merem mutatni. Már eddig is neheze álltam meg a vágást, de ezek után mégnehezebb lesz. Arra gondolok hog ytalálnom kellene egy másik lányt, aki ugyanolyan tökéletes mint előző barátnőm volt, aki törődik vekem szeret és nem használ ki. Minden nap órákat beszélgettünk, és végre 4 év után ujra ugy éreztem hogy van értelme élni. Talán az a kapcsoaltunk vége által létrehövő lyukat kitöltve egy mésik személlyel jobabn érezném magam, remélem. Röviden arrol hogy mirét váltunk szét: egyukünk sem akarta. de tévkapcsoalt volt több száz kilóméterre szülők is ellenezteék de főelg nem ez maitt hanem mert én magyar vagyok ő pedig félig román.. egyszerűen nem engedték hogy találkozzunk. Úgy döntött ő, hogy így ennek nem sok értelme van, kapcsolatban maradni ez egyébként szerintem érthető, ha nem változnának a dolgok. De én rendeb lennék azzal is ha ameddig nem tudunk szaabdon együt lenni szünetet tartanánk de azt mondja nem biztos hogy azt a sok évet ki tudja bírni vagy várni, nem is igazán értettem az okokat amiket mondott..sajnos nem tudom befejezni már ezt a szöveget mert túl sokat sírok miközben írom..

2019. nov. 24. 12:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha most lett vége akkor ne keress most mást. Benne is őt fogod keresni és épp ezért nem fog működni. Először lépj túl rajta.
2019. nov. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jogos de pont arra kellene egy másik pár hogy szeretetevel segitsen tullepni es boldogga tegyen.. de nem hiszem higy ilyen lanyok leteznek a mai vilagban eletem szerelmen kivul
2019. nov. 24. 14:54
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképp keresd fel az iskolapszichológust, ő tud segíteni a depressziódon.

Egyébként hagyj egy kis időt magadnak, hogy elfelejtsd a lányt. Nem kell azonnal új barátnőt keresnéd.

2019. nov. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Ha rögtön beleugrasz egy új kapcsolatba, magadnak és a társadnak is rosszat teszel. Sportolj!
2019. nov. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, bocs higy csak most orok vissza de elegge kizartam a social mediat mostanaban. Nem erzem magam tul jol, abban remenykedem hogy ha valakivel kssze jovok o tud nekem segiteni. Meg a telen jo lenne ha valami ossze jonne, mondjui karacsonyig, ha nme sikerul elmegyek dokihoz..
2019. dec. 1. 15:45
 6/10 A kérdező kommentje:

NEm tudom hogy látjátok e ezt.. vagy egyáltalán érdekel-e bárkit is de.. semmivel sem lett jobb azóta semmi, sőt, már 2 szer megpróbáltam vége vetni az egésznek..

nem itt kellene sajnáltatni magam, tudom de senkit sem érdekelt a bajom akivel beszéltem eddig...

2019. dec. 20. 18:41
 7/10 anonim ***** válasza:
Hodd el nem találsz ugyanolyat.
2021. máj. 22. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vedd fel vele inkább a kapcsolatot
2021. máj. 22. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tessék:

[link]

2021. szept. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Remélem jobban lettél. Én szakítás után próbáltam időt tölteni magammal, olvastam vagy sportoltam, haverokkal voltam. Egyébként jártam pszichológushoz is, mert depressziós voltam.
2023. febr. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!