Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Holnap lesz randim egy fiúval...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap lesz randim egy fiúval és nagyon félek, mivel még nem voltam randizni (? )

Figyelt kérdés

Elég sok "félelmem" van, amik lehet, hogy hülyeségnek tűnnek, de ezek járnak azóta egyfolytában a fejemben.

1. Mivel eddig csak neten beszéltünk ezért csak ott láttam róla képeket, és van olyan amin szerintem jól néz ki és van olyan amin nem és nagyon félek, hogy esetleg végül nem fog bejönni külsőre, mivel nagyon aranyos srác :/

2. A másik véglet, hogy mi van, hogyha én nem fogok neki bejönni? Hiszen élőben mindenki máshogy néz ki egy kicsit

3. Mi van, hogyha nem fogunk tudni semmiről sem beszélni? Chaten is már csak annyit beszélünk egy nap, hogy mi történt a másikkal, ez rossz?

4. És az utolsó pedig, hogy hogyan viselkedjek és mit vegyek fel?



Előre is köszönöm, hogyha valaki végigolvassa és válaszol :)


2020. jan. 17. 05:25
 1/6 A kérdező kommentje:
A második ponthoz még, hogy természetesen én is csak olyan képeket rakok ki amik előnyösek , és sajnos 100ból ha egy ilyen, mivel elég aszimmetrikus az arcom, főleg a szemem(vagyis én így látom, ha mondjuk szelfit csinálok magamról, akkor nagyon látszik) és nem is vagyok annyira még elégedve magammal, meg is lepődtem, amikor azt írta, hogy gyönyörű vagyok, nem szeretném, hogy csalódjon bennem
2020. jan. 17. 05:29
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
No para. Semmi nem úgy fog történni, mint amit megtervezel. Alakul majd magától.
2020. jan. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Amikor elkezdtem találkozgatni emberekkel, én is hasonlók miatt aggódtam.

De 1, ezek is csak emberek

2, mindenki kicsit máshogy néz ki a képeken (aztán ki hogy látja, lehet ez jobban vagy rosszabbul, teljesen relatív)

3, ha igazán összepasszolsz vkivel, akkor majd tudtok beszélgetni így is

4, szerintem nem kell nagyon kiöltözni

5, önmagadat add, nem kell túlgondolni

2020. jan. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tetszetek egymasnak, legfoljebb folytatjatok haverkent. Ha nem tudtok beszelgetni, az kellemetlen. Esetlet folyamodj a regi trukkhoz: baratnod feloraval a randi kezdete utan folhiv, ha jol erzed magad, kinyomod, ha nem, akkor folveszed, es szabadkozol a sracnak h bocs, el kell mennem. Ha nem tudtok beszelgetni, o se fogja jol erezni magat, nem hinnem, hogy ezek utan kerne a masodik randit.
2020. jan. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A biztonság kedvéért azért legyen olyan ember, aki tudja, hogy kivel randizol és hol...
2020. jan. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na milyen volt?
2020. jan. 19. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!