Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van min lány annyira...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van min lány annyira rákattanva a külsőre?

Figyelt kérdés
A fiúknak szerintem nem annyira számít a külső, ha a csaj igényes, vagyis nem kövér, vagy sportol. Csak az a személyfüggő hogy ki mit szeret, de egy csajra akár túlsminkeli magát, akár feszes vagy nagy fenékkel rendelkezik, akár csontsovány vagy van rajta valami kicsi husi, és ki mer tenni képeket magáról, általában (lányok 90%nál) legalább hetente egy max perverzkedni akaró pasi rá ír. Nekem nincsenek a lányokkal kapcsolatban akkora elvárasaim, egyedül az igényesség. De bármelyik lányra ha rá írok, aki azt mondja hogy neki "nem a külső számít" akkor annak soha nem jövök be, vagyis addig igen még nem lát és nem küldök képet. Nyilván mindenkinek más a tapasztalata, de szerintem nem szép hogy azt hazudja valaki hogy "csak a belső számít" ha amekkora nagy elvárásai vannak. Nem tudom majd hogy ekkora elvárásokkal lesznek 20 éves korukban is.

2020. febr. 2. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Ahogy öregednek úgy lesz egyre kevesebb elvárásuk.

Fiatalon 16-19 nagyon nagy elvárásaik vannak, egy kicsit lejebb teszik a lécet 20-24 között.

25 felett már jóval kevesebb elvárás a jellemző.

30 felett minimális elvárásaik vannak

2020. febr. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem egy kapcsolatban a külső és a belső is fontos. Nyilván a belső sokkal fontosabb, de ha valaki egyáltalán nem jön be külsőre, nem fogok vele összejönni, mert hosszútávon úgy sem működne. Mindenkinek számít egy bizonyos mértékben a külső ha kapcsolatról van szó. Barátság szempontjából mind1. De mivel valakinek a külsejét látod először, az alapján ítéled meg. Persze ez változhat idővel.
2020. febr. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szokták mondani hogy a külső megfog a belső megtart,na meg hiába szép egy alma ha belül rohad.Amelyiknek nem a külső számít annak inkább a pénztárcád belseje. Bizonyos szinten egészséges ha az ember igényes a másik külsejére,persze mindenkinek más az ízlése és sokan túlzásba is viszik ezt a részét a dolognak.A fiatal lányok inkább a hollywood-i nyálas sztárokhoz hasonló pasit akarnak maguknak azért annyira válogatósak,aztán majd ha idősebbek lesznek akkor jönnek rá,hogy egy aranyos sráccal lenni többet ér mint egy agyatlan próbababával aki hiába néz ki úgy mint egy doppingolt görög Isten ha az agyának a térfogata egy sügérével egyenlő.Viszont az is lehet,hogy külsőd alapján unalmasnak találnak(kissé túl átlagos a külsőd)bár így látatlanba nem tudok ezzel kapcsolatba mondani semmit,lehet csak egy kis változtatás kellene:) Plusz még a barátnőinek megfelelni vágyó topánkás élőlények is léteznek ebben a szférában,lehetséges hogy igenis szimpatikus vagy,tetszel neki de hirtelen berobban az agyába hogy "de mit szólnának a barátnőim ha egy ilyen pasival állnék eléjük?"... De az ilyenek miatt ne csüggedj,aki arra nem szán időt,hogy megismerjen az annyit is ér.
2020. febr. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja csak 30 fölött nekem már nem kell agyon használt nő... :)
2020. febr. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!