Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jön be a lányoknak?

Figyelt kérdés
Sziasztok, mik azok a dolgok, amik legjobban bejönnek a lányoknak egy fiúban?

2020. ápr. 23. 10:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%
IQ, magasság, önbizalom
2020. ápr. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
24%
#1: A legnagyobb tévedés, hogy a lányoknak az intelligens fiúk tetszenének. Ha ez így lenne, valószínűleg már háremem lenne.
2020. ápr. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
68%

Intelligencia, sport, szeresse az állatokat......


Álompasi lenne

2020. ápr. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
69%
Minden lánynak más, ezt tőlük kérdezd.
2020. ápr. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
50%

Jól nézel ki, menő vagy. Menő akkor vagy ha valami olyasmivel foglalkozol, amihez jó fiatalos társasági élet, sok bulizás kapcsolódik.

Pl. zenélsz, focizol, deszkázol, downhillezel,..

2020. ápr. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%
Ha okos vagy, ha van valami hobbid, sportolsz. De nekem nagyon fontos az hogy legyel udvarias, es nagyon gyengedek banj a lanyokkal.
2020. ápr. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%
Udvarias, tisztelettudó, férfias.
2020. ápr. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
86%

ma 10:36-os: miböl gondolod, hogy különösebben intelligens vagy?

Meg CSAK intelligencia azért nem elég, emberileg is normálisnak kell lenni, meg nem szakbarbárnak.

2020. ápr. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
71%
Sportoljon, legyen intelligens, ne igya le magát minden hétvégén, legyen egy kis egoja ami még elviselheto
2020. ápr. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
37%

#8: Több helyről is ezt hallom vissza. Természetesen csak az intelligencia nem lehet elég, ezt én is nagyon jól tudom, de ha ez valóban egy fontos szempomt lenne a lányoknak, akkor sokkal sikeresebb lennék a körükben.


A külső megjelenés, "menő" (értsd: fiatalok körében népszerű) hobbi, magabiztosság, anyagi háttér szerintem sokkal többet számítanak. Félreértés ne essék, nem sajnáltatom magam, és úgy gondolom, hogy én is tudok tenni annak érdekében, hogy vonzóbb legyek a lányok számára, de ne vezessünk félre senkit (akár lány, akár fiú adja a választ) azzal, hogy az intelligencia manapság egy vonzó tulajdonság.

2020. ápr. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!