Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagyok a barátzónában?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok a barátzónában?

Figyelt kérdés

Van egy srác akit néhány hónapja ismerek csak, viszont szerintem ez idő alatt elég bensőséges lett a viszonyunk, mindent meg tudunk beszélni egymással.


Most egy elég nehéz időszakon megy keresztül ezért tegnap ráírtam, hogy hogy érzi magát, mi újság vele. Válaszolt, és megköszönte, hogy érdeklődök felőle.


Mondta, hogy nagyszerű barát vagyok, jobbat nem is kívánhatna(ezt már mondta többbször is). Ez egyértelműen a barátzóna.


De akkor miért mondogatja, hogy jól nézek ki/szép és aranyos vagyok? Tegnap még azt is mondta, hogy minden bókot megérdemlek, teljesen összezavar, pedig már kezdtem túllépni rajta :(


2020. ápr. 26. 15:59
 1/3 A kérdező kommentje:
L
2020. ápr. 26. 16:05
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tart eléggé izgalmasnak, az kell az érzékiséghez.
2020. ápr. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezz ra
2020. ápr. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!