Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudok barátnőt szerezni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TheboyZ kérdése:

Nem tudok barátnőt szerezni bennem a hiba? 18y F

Figyelt kérdés
Kezdeményezem és tiszteletben tartom mások határait,nem nyomulok,közvetlen vagyok, érdeklődő,alkalmazkodó ,tudok témàzni, megértő és szivesen segítek másokon , és nem tudom még mi hiányzik .

2020. máj. 4. 12:06
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Meg fogod találni a hozzád passzoló lányt, ebben biztos vagyok 🙂 (16l)
2020. máj. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem hiányzik semmi, ne máshoz alkalmazkodj. 19 éves srác vagyok 0 párkapcsolattal, de tudom, hogy velem nincs baj. Szerintem veled sincs baj, csak nem találtad meg azt, aki téged szeretne. Azt szeresd, aki vagy, ne azt, akit más szeretne
2020. máj. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

Ez mind jó amit leírtál és a jövőben sikerülhet is barátnőt szerezni! :D


De még fiatalon a lányokat inkább az ellenkezőjét szeretik. Ha nyomulsz rá tudja, hogy tetszel neki és élvezi is mivel még fiatal megteheti. Lehet furcsa de van aki azt szereti ha bosszantod, eldobálod a cuccait meg ilyen hülyeségek. Jó persze itt gyakorin nincs ilyen lány de sajnos a valóságban ezt tapasztaltam, hogy mindig azok kapják meg a lányokat akik bunkók, parasztok de a nép mégis őket "emelte fel" így ők tetszenek a hölgyeknek. Gondolom mint az állatvilágban is a legerősebb kell a nőstényeknek. :P


Remélem érthető és nem minden esetben ez a helyzet de a jó fiú hozzáállás az kb 24 éves kornál lesz alkalmas és tetszetős.

2020. máj. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi nektek nem gondoltam,hogy ennyi segítőkész ember van 😊
2020. máj. 4. 14:23
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak nehéz többszörös elutasítás után 🙁😓
2020. máj. 4. 14:36
 6/10 anonim ***** válasza:
Jófejnek tűnsz, ne add fel!
2020. máj. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi, igyekszem jófej lenni mindenkivel
2020. máj. 4. 17:17
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért ennyiből nem tudjuk megmomdani 100%ra, hogy milyen vagy. A leírtak tényleg pozitívak, de a negatív tulajdonságaidról nem olvastunk. Ne változz meg, csak magad miatt. Lehet, hogy csak a megfelelő ember hiányzik. :)
2020. máj. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi és lehet igazad van 🙁 csak már kezdek ràunni a keresésre
2020. máj. 4. 23:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne akarj ilyen görcsösen valakit. Ha majd jön valaki aki megtetszik így igazán annál próbálkozz.Igy az lesz a vége hogy kevesebbel fogod beerni.Illetve nem tudom milyen lányokra nyomulsz de ha valaki visszahuzodobb akkor jobban fogja értékelni azt hogy alkalmazkodó vagy és lehet veled beszélgetni sok mindenről. Kitartás.
2020. máj. 10. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!