Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinál ilyeneket, miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinál ilyeneket, miért viselkedik így egy lány?

Figyelt kérdés
Egyik lány ismerősöm rengeteg olyan jelet mutat felém, ami arra utal hogy tetszem neki. Viszont amikor erre rákérdezek akkor letagadja. Ez miért lehet? Bizonytalan magában?

2020. szept. 3. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Lehet, hogy:


1, nem akarja nyíltan megmondani, ha nem érzi hogy van esély a kölcsönösségre. Senki nem szeretné hogy elutasítsák


2, még kavarognak benne az érzések, alakulóban vannak


3, csak bemagyarázod a "jeleket", nem jössz be neki

2020. szept. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan mik azok a jelek, amiből azt vetted le, hogy tetszel neki? A nőknél sajnos ezek a jelek sosem egyértelműek.
2020. szept. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Szerintem se nyiltan kérdezz rá. Ha neked is tetszik, akkor te is küldj felé hasonló jeleket. Hidd el ez működik.
2020. szept. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Küldtem, eddig nem nagyon működött nála. Néha megfogja a kezemet, megcsókol, de szájra puszi rengetegszer van.
2020. szept. 3. 20:52
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja és ölelés is rengeteg.
2020. szept. 3. 20:54
 6/10 anonim válasza:
100%
Hát hallod akkor nem tudom. Hát ezek elég egyértelmű dolgok. Szerintem. Ha fiú lennék akkor én megcsókolnám rendesen amikor kettesben vagyol vele
2020. szept. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 Megtörtént. Utána írta üzenetben hogy ő nem szeretne kapcsolatot. Én arra tippeltem hogy bizonytalan magában.
2020. szept. 3. 20:58
 8/10 anonim válasza:
Hát nem tom. Azóta is vannak szájrapuszik?
2020. szept. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8 Ó, persze egy csomó és minden más is.
2020. szept. 3. 21:03
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Elég fontos infók maradtak le megint, de mindegy. Ezek nem jelek, hanem konkrétan járást jelentenének, normális esetben együtt lennétek. Ő valami miatt nem akar kapcsolatot, vele kell megbeszélni hogy mi ennek az oka.


A te dolgod menjen-e ez így tovább vagy ne, de ha úgy csókolgat, hogy közben nem akar semmit, akkor van egy sejtésem, hogy nem te vagy az egyetlen srác, akivel ezt csinálja.

2020. szept. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!