Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Drága ruháim vannak, nem is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Drága ruháim vannak, nem is nézek ki rosszul, és mégse bírok csajozni?

Figyelt kérdés
Calvin Klein polom van, Jordan sneakerem van, Airforcem van és mégse bírok felszedni egy csajt, mert aki igazán tetszene az vissza se ír. Rosszul se nézek ki és a belsőmmel sincs baj. Fel kúr már hogy azt mondják a lányok hogy csak a belső számít a külső nem fontos de mégis csak a kigyurt csávók kellenek nekik. Persze van akinek tetszem így is de aki igazán tetszene nekem is az flegma meg alig ír vissza. Meg fel kur hogy minden lány szerelmes valakibe de belém miert nem szerelmes senki?

2020. nov. 29. 11:17
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Meg lehet jobb lenne ha ki gyurnam magam de csomo teltebb fiút látok akinek fullos csaja van
2020. nov. 29. 11:23
 2/21 anonim ***** válasza:
97%
Belül valami nincs rendben
2020. nov. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%
szerintem meg a lányok úgy látják hogy panaszkodsz és életképtelen vagy. vagy tudsz önállóan elvégezni feladatokat vagy sem akkor nem lesz nőd. filmekbe is az van ha a férfi tud dolgozni, autót vezetni, mosni, takarítani,főzni stb , pénzt keresni és persze sportolni akkor oksa. csak elmondom neked ezt mert mert a csaj nem hiszem hogy helyetted fogja mindezt megoldani és akkor még kedves voltam veled.
2020. nov. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%

Attól függ, te hogyan beszélsz a csajokkal? Ha ilyen stílusban, mint itt, akkor be kell vallanom, nem csodálom.

Amíg a lányokra csak felszedni való nem is tudom mikre tekintesz, nem fog sikerülni. Te nem vagy szerelmes senkibe?

2020. nov. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 L.. István ***** válasza:
100%

"belém miert nem szerelmes senki?"


Mert nagyon gáz vagy, haver. Még hogy a belsőddel nincs baj...

2020. nov. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

A stílusod elég sok mindent elárul rólad... Nekem ezek alapján nem vagy túlzottan szimpatikus, hogy őszinte legyek.


A márkás ruhák meg nem jelentik azt, hogy rögtön ölni fognak érted a lányok. Én például nem is ismerem az általad említett márkákat. :D


"csomo teltebb fiút látok akinek fullos csaja van"


Na jó. Mégis mi kell neked? Egy "fullos" csaj, vagy szerelem? Ezek alapján te nem vágysz másra, mint egy jól kinéző, "dekoratív" lányra, akivel villoghatsz. Ahogy már előttem is írták, ne úgy tekints a lányokra, mint akiket "fel kell szedni". Nem az a cél, hogy mindenképp legyen egy gyönyörű, modellalkat barátnőd, hanem hogy egy lány személyében egy párra, vagy ha úgy tetszik, lelkitársra találj!

2020. nov. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a stílusod már alapból nem szimpatikus, ezzel lehet gond. Egyrészt jó, hogy ápolt vagy és adsz magadra, de ez ne márkafüggő és ne vagánykodj vele.

Másrészt ne panaazkodj, hanem változtass.

Harmadjára meg kisfiúnak tűnsz, felejtsd el ezt a "kigyúrt gyerek és a nők csak értük vannak oda", felejtsd el a külsőségeket, attól függ te p*csáknál próbálkozol vagy értelmes nőknél. Gondolom sminkelt, modell alkatú, pénzesnek tűnő libáknál próbálkozol. Nem bántásból, de én a stílusból ezt szedem le.

Az én párom sem gyúr, sőt meg márkás ruhái sincsenek és sosem érdekelt. Én sem vagyok igénytelen, sem kövér, sőt. Rossz helyen keresgélsz.

2020. nov. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
95%
Mert nem a ruha teszi az embert.
2020. nov. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
30%
Szerinted ha a lányoknak a belső számítana, akkor milyen lenne a világ? Pont a mostani ellentéte lenne.
2020. nov. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
94%
Nekem terepjáróm van még sincs barátnőm. Nem kell "fullos csaj" után futkosni. Én átlagos lányoktól kaptam rengeteg elutasítást, mivel pont lesz*rtak hogy milyen drága kocsim van. Ebben az ilyen drága autóm olyan drága ruhám van esetben olyan lányt fogsz fogni hogy ha majd egy másik pali elkezdi csapni a szelet és neki nem 30 ezer hanem 300 ezer forintos cipője lesz lép is le vele. Biztos hogy ez kell neked? Én azzal kezdtem hogy megkerestem a hibát hogy miért kapom az elutasításokat sorra és rájöttem hogy unalmas vagyok. Neked is javaslom kérdező hogy próbáld meg megtalálni az okot aztan elgondolkodni hogy hogyan lehet változtatni és ismet próbálkozni. Ez a drága cuccaim vannak dolgot inkább titkolni kell manapság mint sem ezzel próbálkozni.
2020. nov. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!