Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bekövessem az instagramon?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bekövessem az instagramon?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel mostanában többször összefutottam és mindig jól megnézett. Olyan is volt, hogy láttam, hogy a kocsiból és utánam nézett. Szerintetek bekövessem instán vagy azzal zaklatónak tűnök? ( egy barátom barátja ezért tudom, hogy kicsoda ő) Gondoltam egyszer élünk, nagy baj csak nem lehet belőle. Amúgy lány vagyok.

2021. jan. 3. 16:07
A kérdező szavazást indított:
Igen
Ne
41 szavazat
 1/7 A kérdező kommentje:
*Kocsiból is utánam nézett
2021. jan. 3. 16:08
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Kövessed. Legfeljebb ignorál és érts belőle.
2021. jan. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nyilván, nem vagyok bolond
2021. jan. 3. 17:15
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem is gondoltam és nem is céloztam rá. Elnézést!

Úgy értettem, hogy ha netán ignorál, vedd tudomásul és ne erőltesd a dolgot.

2021. jan. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem vettem annak, hasznos volt a válaszod. Köszi, a választ. Írásban néha nem jön át a hangsúly.
2021. jan. 3. 17:23
 6/7 anonim ***** válasza:
27%
Ne! Inkább engem!
2021. jan. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Öhm... az insta arra való hogy kövess embereket, szóval ha rendeltetésszerűen használod nem értem miért lennél zaklató. Baj meg nem lesz belőle, max nem követ vissza. De ez azért nem az az "egyszer élek megteszem" kategória
2021. jan. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!