Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hova menjek és mit csináljak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova menjek és mit csináljak hogy legyenek barátaim + egy lány 😩? (introvertált vagyok és szeretnék kicsit extroveltáltabb lenni)

Figyelt kérdés
16f

2021. jan. 10. 21:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem próbálj meg közeledni az emberek felé. Biztos lesz , aki majd szívesen fogadja a társaságod! Ha pedig nem, akkor jobb is nélkülük, és próbálkozz másoknál. De egy biztos. Ne add fel, a remény hal meg utoljára!
2021. jan. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%

Ha nagyon introvertált vagy, akkor kezdj beszélgetést anonim oldalon és szépen lassan menj át egy olyan oldalra, ahol azért személyesebb a dolog.

Ha neten már jól megy a beszélgetés, utána jöhet a személyes próbálkozás is.

2021. jan. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nincs közösségi oldalam
2021. jan. 10. 22:09
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
Akkor csinálj.
2021. jan. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
39%
Ezt mint ha én írtam volna ki xD beszélgess hasonló oldalon mint gyakori és ja xD írjál random szövegeket
2021. jan. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
52%
Online társkereső
2021. jan. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%
Igen, erre talaltak ki az online tarskeresoket:p
2021. jan. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
Nekem sincs közösségi oldalam, és nem is tervezek csinálni. Emiatt nekem sincs túl sok barátom, de igazából nem is érdekel. Aki hajlandó velem beszélgetni (személyesen, illetve 1-2 platformon fent vagyok, de facebookon stb. nem), azzal beszélgetek, mindenkinek amikor tudok segítek, de annyi minden van amit meg akarok csinálni, hogy nem is jut eszembe a barátkozás hiánya. Vannak céljaim, az ismerősöket pedig majd közben szerzem.
2021. jan. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%
a legkonnyebben azokkal tudsz baratkozni, akik a kornyezetedben vannak, pl osztalytarsaiddal kezdemenyezz beszelgetest, vagy probalj ki valami szakkort, hobbit, baratkozz hasonlo gondolkodasu emberekkel es akkor mar beszedtema is van. Esetleg nyaron mehetsz diakmunkara, taborokba, koncertekre, bulikba ahol tobb embert megismerhetsz
2021. jan. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%

#5,6


Olyan oldalakat javasoltok, ahol főleg a tizenéves fiúk nagy részének még csak vissza sem írnak?


Ne már...

2021. jan. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!