Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 18 éves lány vagyok és még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves lány vagyok és még sosem volt barátom. Kezdem elkönyvelni magamban hogy nem is lesz. Valaki van hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

2021. febr. 17. 19:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

azért ilyenkor 2 eset van, ha nyitottak vagytok, akkor beszélgessünk erről egy kicsit hogy melyikről mit gondoltok

- van az az eset, amikor a lány vagy fiú még nem áll készen egy kapcsolatra, nem vonzódik senkihez, és csak a környezete miatt fordul meg a fejében, hogy baj -e hogy nincs még barátja

- és van a másik eset, nem tudom hogy a ritkább vagy gyakoribb, de én pl ebben a helyzetben vagyok, hogy 19 éves vagyok, és soha semmi közeledés nem volt egy fiú részéről sem, érdeklődés, vagy bármi olyan jel, ami azt jelezné hogy szimpatizál velem, nincsenek fiú barátaim, nem nagyon beszélgetek fiúkkal, egyszóval ha akarnék kapcsolatot, akkor sem lenne senkim


és amikor kiír valaki egy ilyen kérdést, akkor azt sosem fejti ki, hogy melyik eset áll fenn nála, jönnek a kommentek, hogy "jó ne aggódj, még fiatal vagy, majd készen állsz rá akkor majd jön valaki" stb, de lehet hogy nem ő áll a saját útjában

2021. febr. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 SAMpernatural válasza:
100%

Tényleg bármi áljon ezen okod útjába ne agódj, ha szeretetre vágysz a családodra (szerintem és remélem) számíthatsz. Ha bárki más mondott neked valamit pl "nekem ennyi idősen már x barátom volt"

"ezt kaptam, azt kaptam"

"így szexeltem; úgy szexeltünk"

vagy a valentinnapi nyálas máz miatt vagy szomorú/csalódott/kétségbe esett, vagy egyszerre mind ,fel a fejjel csajszi. Nem kell minden áron megfelelni a társadalom elvárásainak, hisz ha meg lenne barátod az döfné valakinek a csőrét.


Ha nem érdekel az "én történetem" akkor ne olvass tovább...

15 voltam középsuli, barátok nyomása meg minden ellenére mindig is azt mondtam hogy "Na tessék ezek is...nekem tuti nem lesz a suliból fiúm!" erre, tényleg csak egy barátságból a fiú egyiknap megjeleni előttem egy szál rózsával és megkérdezte hogy leszek e a barátnője, járunk-e? Elgondolkoztam ,hogy megkérdezzem-e hogy neki mit jelent hogy "járunk" (meg kellett volna)igent mondtam. Aztán rózsaszín köd egy minimális mennyiségben 1,5 hónap múlva már láttam a "hibáit" pl.mindenbe is bele okoskodott, esetlen volt később kiderült hogy erőszakos is. Na de a pohár akkor telt be mikor abba is beleokoskodott volna hogy egy meghalt hozzátartozómat, hogy kellett volna ellátnom és annak idején újraéleszteni. Szülinapomra kérdezgette hogy hova menjünk (valami étterem stb volt a terve) mondom én nem akaor embereket, ezt kb 1hét alatt felfogta, majd még időben szakítottam vele és nemet mertem mondani,mielőtt nagyobb testi erőszak lett volna.


Szóval ne félj tényleg nincs semmi veszve,de mikor ott lesz az ideje merj nemet mondani bátran és nem kell senkinek megfelelnd, csk magadnak a normál ész keretein belül.

2021. febr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a kedves és pozitív hozzászólást, nagyon jól estek😊

A 11. hozzászólónak annyit fűznék hozzá hogy igen én is a második kategóriába tartozom sajnos.

A 12. hozzászólónak pedig annyi hogy örülök hogy sikerült időben kilepned abból a rossz kapcsolatból. Sajnos a családomra sem számíthatok. Anyukám Németországba dolgozik így eldobott magától apám meg egy nyomós ok miatt számomra meghalt.

2021. febr. 22. 19:49
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég sokan. Ismerek olyan nőt, aki 20 évesen is szűz volt még és a főiskola alatt ismerte meg az első komoly barátját. Nincs ezzel semmi gond. :)


Most egy kicsit nehezebb is a helyzet a vírus miatt, mert mindenki félig meddig be van zárva otthonra.

2021. febr. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
90%
Én meg majdnem 30 voltam, mire párom lett, mégsem késtem le semmiről. Középiskolában és utána is csak elutasítottak, azért nem volt. Nekem ilyen értelemben kimaradt, vagyis inkább kitolódott a kamaszkor.
2021. márc. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Én 24 évesen még szűz vagyok. Én parázhatnék, hogy egyedül maradok. Azért, mert már én a huszonéveim közepén járok. Csak engem nem érdekel.
2022. szept. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!