Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek vevő lenne rá, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vevő lenne rá, ha elhívnám randizni?

Figyelt kérdés

Facen beszélgetek egy lánnyal már hetek óta, tegnap is beszélgettünk próbáltam kérdezgetni róla és kiböktem hogy "bocsi hogy ennyit kérdezősködök csak próbálok ismerkedni".

Ő azt válaszolta rá, hogy "semmi baj, értem én" és tett a végére két angyalkarikár simleyt.

Annyit tudok hogy 1-2 hónapja volt egy durva szakítása, mikor először beszéltem vele akkor még azt mondta hogy nem szeretne visszagondolni rá és egy darabig nem is lesz barátja az biztos, viszont egyik nap már azt mondta hogy teljesen túltette magát rajta.

Szerintetek vevő arra hogy elhívjam randizni vagy ez nem jelent semmit?



2021. febr. 24. 19:42
A kérdező szavazást indított:
Igen, ez jelentheti azt hogy ő is szívesen ismerkedne
Ez még semmit sem jelent, csak nem küldött el a #-ba
Egyéb, leírom
22 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mihamarabb hívd el randizni. Hetek óta beszélgetsz vele, és bár ő látszólag kissé végletes, és bizonytalan, de szerintem ismerkedni szeretne veled, máskülönben nem beszélt volna veled ilyen sokat. Ennél a fázisnál egyre nagyobb a kockázata, hogy mégis talál mást idő közben, nem biztos, de lehet. Meg szerintem ez idő alatt már bőven ki tudtátok ismerni egymást elégséges szinten, jobb ezen a szinten maradni és folytatni élőben.
2021. febr. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam erre, hogy ha biztos lenne benne hogy nem fog akarni semmit akkor elküldött volna, bár igaz olyan hű de sokat nem szoktunk beszélgetni, mert mindkettőnk ideje véges.
2021. febr. 24. 19:49
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
#1 Hát nézd, velem többször is előfordult korábban, hogy sokáig (akár hónapokig) elhúztam egy ismerkedési fázist. Végül vagy ghostingolt a lány (mert talált jobbat), vagy nem volt olyan hű de akármi a valóságban. Találkozz vele mihamarabb. Remélem, hogy a női olvasók ezt nem veszik magukra, de a szingli lányok olyanok, mint egy keresett cikk, amire (inkább akire) többen pályáznak. Ha nem lépsz időben, le fog lépni mással. Szerintem ennyi idő után és ilyen témák érintése (durva szakítás, amire nem akar emlékezni, de közben nyitott) után szerintem magától értetődő megkísérelni a randira hívást. Hátha bejön. Legfeljebb azt mondja, hogy nincs ideje. Ha ezt mondja a lány, akkor biztos, hogy soha nem fogsz vele találkozni már. Most kell lépned az ügyben, mert tényleg az lesz, hogy lelép egy másik hapsival. Sajnos ilyen a világ. És bármit is fog reagálni, fogadd el, lehet, hogy nem miattad elutasító mondjuk, csak valamit mégse érez okésnak.
2021. febr. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el mielőbb. Ha nőkérnt tekintesz rá, akkor azt mielőbb érezze. Nem szabad sokat tökölni
2021. febr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 October15 ***** válasza:
100%

Találkozzatok, ha nem akarsz all in-t tolni akkor a "randi" részt hanyagold. Mert simán lehet hogy az ismerkedéssel nincs baja de randizni még nem akar. [Igen ismerkedhetsz úgy valakivel, hogy nem randizol. :D Attól még nem lesz valami randi, hogy elmentek A-ból B-be és más van a lábatok között. :D

Aztán irl majd jobban látod, hogy hogy érzi magát, tényleg túl van-e rajta, pasiként érdekled-e stb. + Egyáltalán bele megy-e a találkozásba. Amire azért sanszosabban mond igent ha nincs kikötve, hogy ez itten egy randi. :D

2021. febr. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 October15 ***** válasza:
100%

4.: Miért van olyan nő akire te nem nőként tekintesz? :D

Nem tudom én azért mindig jelzem, hogy előre is bocs ha valamilyen irányba félreérthető leszek de nálam a nő az akkor is nő ha nem párkeresési céllal kezdődött a beszélgetés / ismerkedés, tehát ha egy ponton elkezdek azon kattogni, hogy milyen szinten qrvára bejönnek a vörös csajok és hát az illető éppen vörös az attól még nem feltételezi, hogy itten bizony nyomulás van folyamatban. :D Azt mindenképpen jelzi, hogy nyilván bejön, de szerintem amúgy egy közeli barát is minden további nélkül bejöhet nekem. Mármint ha a személyiségével bajom lenne akkor nem lennénk barátok, ha meg külsőre tetszik azt nem offolja az a tény hogy barát, csak azt offolja, hogy én ez alapján a preferenciám alapján ráhajtsak. :D

+ Alapvetően azért a nők eléggé érzékenyek tudnak lenni a nőiességükre, tehát valahol azért szerintem paraszt dolog ezt ignorálni. Abban meg nincs semmi ha 1-2 mondattal hosszabb lesz a mondókám azért mert, hozzá kell tennem hogy nem azért mondtam ezt vagy azt mert éppen fel akarnám szedni. :D

2021. febr. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%

Akkor én leszek az ünneprontó. Szerintem csak az X. beszélgetőtársa, egy strigula a Facebook ismerőslistáján, egy zs kategóriás ismerős vagy a számára.


Tapasztalat.


Megpróbálni viszont ér, ha te többet gondolsz ebbe az ismeretségbe. Csak nehogy nagyot koppanj.

2021. febr. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!