Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszi azt a sok 30...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi azt a sok 30 fölötti itt, hogy ha egy ismerkedős kérdésnél egy tizenéves ír egy másik tizenévesnek, akkor ők is beugorhatnak, hátha összejön abból nekik egy kapcsolat, aztán lesznek bunkók mikor a tizenéves nem akar egy 30+-ost?

Figyelt kérdés
2021. márc. 12. 17:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Kapuzárási pánik, enyhe pedofília vagy csak jófejnek gondolják magukat. Meg tudod annál faszábbnak néznek ki a haverok előtt, minél fiatalabb a megfektetett csaj...
2021. márc. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
A saját korosztályukhoz kevesek, szóba se állnak velük és tudják, hogy maximum csak a naiv tiniknél van esélyük.
2021. márc. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%

Én is írtam ki ismerkedős kérdést, 16 vagyok. Nekem CSAK 30-40 évesek írtak, tizenévesek egyáltalán nem. :( Egyik szexpartnert keresett, a másik elég akaratos és bunkó volt már pár üzenet után is, a 3. pedig szintén a vele egyidős, 30 éves barátnője mellett keresett fiatal szexpartnert.

A gyakorin kívül is ez megy, pl Instagramon, aztán amikor megkérdezem, hogy mit akar egy 40 éves egy 16 évestől, leggyakrabban az alábbi válaszokat kapom:

-a korabeli nők már öregek, neki olyan nem kell

-ő olyan fiatalos, hogy hozzá fiatal lány illik (ezt pont azok mondják, akik 35 évesen kinéznek 50-nek, és egy képből látszik rajtuk az igénytelenség)

-neki csak szűz lány kell (egy középkorú férfitől szintén aranyos elvárás)

- és vannak azok a perverzek, akiket igazából csak az érdekel, milyen egy ilyen fiatal lánnyal.

2021. márc. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%
Az én volt barátnőmet 15 évesen egy 36 éves pali dugta.. Érdekel szerinted ? Nem kell nyafogni mindenért, a 10 évvel idősebb faszik 20 alatti csajtól nem kapcsolatot akarnak elhiheted. A pedofil amúgy meg az aki 14 év alatti gyermek kis lány kinézetű nőkre gerjed.. van még mit tanulni , kicsit olvasni kellet a törvény könyvet meg egy kis pszichológiát.
2021. márc. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
14 év alatti gyermek kis lányokra gerjed*
2021. márc. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Van néhány ilyen ismerősöm, aki be-bepróbálkozik nála sokkal fiatalabbaknál. Általában az az indok, hogy egy komoly, vele egykorú nővel egyszerűen nem bírnak el, és szerintük sokkal egyszerűbb befűzni egy tinit, könnyebb irányítani is, nem kell vele komoly témákról beszélgetni, ha pedig már nem kell, egyszerűbb lepattintani.

Egy idősebb nő általában karakánabb, elvárásai vannak a másikkal szemben és gyakran nincs a partnerére szorulva semmilyen szempontból sem.

Ezek persze csak sztereotípiák, szerintem egy tizenéves is lehet érzelmileg érett, és egy 30-40 éves nő is lehet totál gyerekes.

Szóval, az ilyen férfi minden, csak nem értelmes. Inkább szánalmas, vergődő, ostoba f@szkalap, se tizenévesnek, se felnőtt nőnek ne legyen hozzá balszerencséje!

2021. márc. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
10%
Szeretnek kergetőzni apu elől.
2021. márc. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
34%
4-es, a korhatár Magyarországon annyi, de ez országonként eltérő 14-18 év között. Szóval nálunk hiába mond a törvény 14-et, szerintem akkor is ha egy 15-16 évest akar megfektetni. Pláne, hogy sokan szűz lányt akarnak maguknak... Nem tartom normális dolognak, keressen a saját korosztályában.
2021. márc. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
40%
Hát akkor lássuk. Én 30 vagyok. Nagyon sok tini mozdul rám. Amin mindig jókat nevetek. Bejönnek de van párom. Azonban a fiatalok közt is jól elvagyok. Szeretnek, mert fiatalos vagyok, stb. Szóval nem csak egy irányba van ilyen... Amúgy meg engedd el. Nem kell foglalkozni vele. Ha próbálkozik tegye. A duci csajok is mind nyomulnak pedig tudják hogy nincs esélyük, mégse ír erről senki. Elfogadjuk. Nem ártanak vele...
2021. márc. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%

Azt hiszik, hogy ha ők "feszes" kislányokat akarnak, akkor a kislányoknak is az apjuk korú perverzek a gyengéik, mert hanyatt vágják magukat az élettapasztalattól meg az önálló egzisztenciától, ami a saját szemükben feljebb emeli magukat a tizenéves fiúkhoz képest.

A legjobb, amikor elkezdik vele beetetni a csajt, hogy úgy látják, érettebb a koránál, simán olyan a "lelke", mintha egyidősek lennének, így nem is olyan gáz az a 15-20 év. Ha a célpont figyelemhiányos, akkor simán beetethetik vele sajnos, hogy mennyire különleges és fontos nekik. Valójában az a helyzet, amit a hatos írt. Egy manipulálható, könnyű prédát látnak az önmagukhoz képest butának és naivnak tartott tinilányban, akit használhatnak mindenfélére, hiszen fogalmuk sincs a kapcsolatukról, mi az, ami belefér, és mi az, amire mindenki nemet mond, senki se képes teljesíteni. Aztán eldobhatják őket, és ugorhatnak a következőre.

2021. márc. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!