Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek van rá esély,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van rá esély, hogy még vissza írjon?

Figyelt kérdés

Elkezdtem beszélgetni, ismerkedni egy fiúval, mindennap váltottunk pár üzenetet egészen a csütörtöki napig. Előtte lévő este volt egy apró félreértés, amit sikerült tisztázni (legalábbis eddig azt hittem, az ő részéről is rendben volt az mondta.) de aztán a csütörtöki üzenetemre nem válaszolt, gondoltam türelmes leszek, nem zaklatom. Tudom, hogy van más dolga is. Na igen, hiába vártam, teltek a napok, még mindig semmi. Tegnap írtam még neki egy üzenetet hogy minden oké-e, de semmi válasz...meg se nézi. Bár gondolom biztos látta már, mert volt online többször is. Fogalmam sincs mi baja lett, nem tudom hova tenni az egészet...ez a bizonytalansag a legrosszabb, nem tudom, hogy mi az oka annak, hogy egyik napról a másikra ennyire ignorál, amikor előtte minden rendben volt.


Nem tudom mi tévő legyek, szeretném vele ezt megbeszélni, de így borzasztó nehéz. Szerintetek írjak még neki utoljára? Ha arra sem válaszol akkor nyílván megpróbálnám elengedni, és eszembe nem jutna zaklatni, csak szeretném tudni, hogy miért döntött így, és miért nem mondja meg őszintén ami miatt így elveszett az érdeklődése, vagy nem tudom.


Értitek na, csak annyira össze-vissza van most bennem minden. :(



2021. máj. 2. 19:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
huh, három nap? Akkor tényleg írj neki.Mármint igen, én is mindig félek, hogy majd túl nyomulósnak néznek de...három nap a mai világban..nehogy már egy mondatra ne legyen ideje!Írd meg neki, hogy sajnálod, ha valami félreértés történt és megbeszélhetnétek-e?Mármint valami olyat írj ami azért felkelti az érdeklődését és megnézi legalább, aztán remélhetőleg visszaír.
2021. máj. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Igen, én is azt gondolom, hogy akármennyire is elfoglalt, azért ennyi idő alatt csak lenne 2 perce visszaírni.


Most is online. Szerinted írjak neki most, vagy várjak mondjuk holnapig? (mert ugye tegnap is még írtam neki, hogy minden rendben van-e, és tényleg nem akarom, hogy át higyje rátelepszem😅)

2021. máj. 2. 19:32
 13/18 A kérdező kommentje:
Jaaa, és a legviccesebb az egészben, hogy pont ő kért arra, hogy ha nem szeretném vele folytatni, akkor szóljak neki...na most ezekután nem tudom tényleg, hogy mi ez az egész tőle.
2021. máj. 2. 19:37
 14/18 anonim ***** válasza:
Helló megint a 3as vagyok.Online még?
2021. máj. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Igen, még mindig online...😅
2021. máj. 2. 19:47
 16/18 anonim ***** válasza:
Úúú akkor szerintem írj neki.No paraés hajrááá!
2021. máj. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget! 😊

Ha más nem, akkor azért írok neki, mert akkor talán nyugodtabb leszek, hogy én legalább megpróbáltam, aztán lesz ami lesz. 😅

2021. máj. 2. 19:57
 18/18 anonim ***** válasza:
Igen ismerős ez a "én már megtettem minden tőlem telhetőt, ő dolga, hogy mi lesz" érzést.Nem olyan rossz.😂Na és írtál neki?Visszaírt?😊😍
2021. máj. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!