Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok lányok valami tanács?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok lányok valami tanács? Vagy aki szintén ilyen magas az hogy birkózik meg ezzel a dologgal? Illetve lányok ti össze jönnétek egy ekkora magasságú pasival?

Figyelt kérdés

160 cm magas fiú vagyok és a lányok mag nem jönnek össze velem ezért pedig mondják sokan hogy helyes vagyok meg a személyiségem is nagyon szerethető. De nem tudom már hogy mit csináljak mert szinte mindenki magasabb nálam és ez rettenetesen zavar.

18/F



2021. jún. 22. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát én 12 cm-rel magasabb vagyok nálad, szóval nem jönnék össze. Viszont sok az alacsony lány (160-nál kisebbek is) és köztük biztosan van, akit nem zavarna :)
2021. jún. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Kis ember nagy bottal jar
2021. jún. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy 1-es mondja, keress pici lányokat. Sok van a 150-es skálában. Csapj le rájuk, mint léma legyek a lagymatag lomha lóra.
2021. jún. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
De ha neki éppen nem jön be a 150 magas lány akit lát? Annyira nincsen sok 150es lány se
2021. jún. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
29%

Akkor így járt. Nincs joga senkinek elvárni egy magasabb lánytól, hogy ez őt ne zavarja. Meg sem említem, hogy egy 150 vagy akár 130 centisnek sem kutyakötelessége vonzódni hozzá.

Egyébként nem tudom, te mit kötekedsz. A kérdezőnek szólt a válasz, majd ő eldönti, hasznos-e számára.

2021. jún. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!