Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Barátzónába tettek. Most...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátzónába tettek. Most akkor legjobb, ha tartom tőle a távolságot?

Figyelt kérdés

Sajnos realizálnom kell, hogy a lány akibe szerelmes vagyok/voltam csak kihasznál, lelki szemetesládának kellek. Nem haragból, ezek tények. Második alkalommal jön hozzám azzal, hogy megint elküldte valami tinderes gyerek és sajnáljam, miközben ott lennék neki én, aki szereti és ezt tudja jól, de hát én túl jó vagyok hozzá meg ilyen sz*rságokkal hülyít... sajnos tipikus eset, haver most már rávílágított és én is tisztábban látok.

Nem tudom, hogy akarjak-e tőle még valamit, leginkább távolságot tartanék és haver is ezt mondja. Csak az a baj, hogy társaságban tag, rendszeresen találkoznék vele így is. Az meg feltűnő, hogy nem szólok hozzá pedig legszívesebben azt tenném. Ha a közelben van lefoglalja sajnos a godnolataimat csak kettőnkre tudok gondolni. Sz*r ügy.

Hogya csinálnátok? Mi lehet a következménye ha ignorálom?


2021. jún. 22. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is tartanám vele, hideg hangvétel, hirtelen éreztetném vele, hogy nem értem, miért számol be nekem a lelki dolgairól. Bár, én ha valakit kedvelek mint embert, attól még meghallgatnám hogy ő nem viszonozza az érzéseim, mert őt szeretem.

Na, de éreztesd vele, hogy te mást akartál tőle, és erre nincs igényed sajnos. Ezt nem kell egyenesen elmondani, érezni fogja a jelekből.


A következménye a sértődés, meg az, hogy áldozatként tekint magára, kéretni fog téged, hogy jajj, ne haragudj, meg úgy hiányzol, sok kedves szó. De egyik szót se olyan szándékból írja majd, mert ténylegesen kedvelne vagy akarna úgy, ahogy te őt. Ezért érzelmileg függetlenítened kell magad tőle.

2021. jún. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Soha többet nem találkozhatsz vele. Ne beszélj vele. Tiltsd le mindenhonnan. De azért előtte szólj neki, hogy tudja, hogy miért csinálod ezt. Ő nem fog téged szeretni soha! Te segitesz neki, ha szarul érzi magát és kiönti neked a bánatát, de neked érzelmileg nem segithet semmit. Mivel ő az aki megkeseriti az életedet azzal, hogy nem szeret viszont. Ha továbbra is melette maradsz, csak ártasz magadnak. Meg lehet, hogy megszetszel egy lánynak és te észre sem veszed, mivel csak rá tudsz figyelni...


Ez nagyrész saját tapasztalat. 1 évig voltam Barátzónába. Hülye voltam...


Ha akarsz irj rám. Talán tudok még segiteni valamiben.

2021. jún. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez van sajnos, ezeknek a lányoknak a kapcsolatban betöltött szerepek fontosabbak, mint a kapcsolatban szereplő személyek.
2021. jún. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!