Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akarok is kapcsolatot meg nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarok is kapcsolatot meg nem is. Normális ha így érzek?

Figyelt kérdés

Nem volt még sosem kapcsolatom, és jelenleg nem igazán tudom, hogy mit akarok. Mármint egyszer azt érzem, hogy készen állok és szeretnék egy kapcsolatot, és vágyom arra, hogy mellettem legyen egy fiú, vágyom arra, hogy szeressek és viszont szeressenek, a közös élményekre stb. De közben meg ezzel együttesen olyan mintha félnék ettől az egésztől. Nem is az elköteleződés ami megijeszt, hanem olykor elbizonytalanodom attól, hogy van-e szükségem erre az egészre, lenne-e rá elég időm és energiám amit bele tudnék fektetni a kapcsolatba. Mostanában egy elég nehéz időszakomat éltem, talán ebből kifolyólag merülnek fel bennem ezek a kétségek, vagy nem tudom...teljesen össze vagyok zavarodva. Egyik nap ezt érzem, másik nap pedig teljesen az ellentétét...

Ez normális, mit kezdhetnék ezzel?


2021. júl. 22. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Keress magadnak valakit. Ha megszereted akkor eltűnnek a kételyeid, ha nem szereted meg akkor meg ő tűnik el. Ha viszont nem teszel semmit, eldönteni sem tudod hogy egyedül vagy párosan jobb.
2021. júl. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, én is ezen gondolkoztam, hogy ha valakit megszeretek akkor úgyis minden kétely eltűnik, csak az a baj, higy pont ezek miatt a gátlások és kételyek miatt az ismerkedés is nehezebb, mert van, hogy megijedek, és úgymond visszalépek, nem tudok igazán megnyílni. De ezek lehet, hogy csak amiatt vannak mert amikor megnyíltam és imserkedni akartam és próbáltam is, akkor rossz tapasztalatokat sikerült gyűjtenem sajnos.
2021. júl. 22. 22:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Hmm, akkor tényleg nehezebb lesz, de ezeken túl kell lépned idővel ha nem akarsz azon rágódni hogy "mi lett volna ha".
2021. júl. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"Hogyan szerethetsz valakit, ha magadat sem szereted?"
2021. júl. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdező egy pillanatra megijedtem, hogy lehet hogy én írtam ki a kérdést, csak nem emlékszem rá. :O

Ha van kedved beszélgethetnénk erről, mert én is szinte teljesen így érzek.

Egyébként elég jókat írtak a felettem lévők. :)

2021. júl. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!