Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz ha olyannal nem akarok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha olyannal nem akarok találkozni aki nem jön be?

Figyelt kérdés

Ma elhivott sétálni valaki,amúgy kedves meg minden de fiatalabb nálam ami nem lenne baj de nem igazán jön be.

Csak én vagyok ilyen akire mindig

csak olyanok írnak rá,akik nem tetszenek?

Ha eddig visszairtam neki de már nem írnék az mennyire gáz?


2021. júl. 26. 16:55
 1/6 anonim válasza:
100%
Közöld vele hogy nem szeretnél vele találkozni mert nem jön be neked. Így még annyira nem lesz kínos a visszautasítás mint hogy egyik pillanatról a másikra ignorálod. De az még a másiknak is jobban a szívére hat.
2021. júl. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Azt is mondhatod, hogy foglalt vagy. Soha ne randevúzz azzal, aki nem szimpatikus mindjárt az elején, mert abból semmi jó nem sül ki.
2021. júl. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gáz. Az őszinteség a legjobb. Kedvesen próbáld a tudtára adni, hogy nem tetszik neked. Ne menj el sehova olyannal, aki nem szimpi, mert egyrészt őt hitegeted, másrészt te sem éreznéd jól magad.
2021. júl. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Nem gáz, viszont ahogy a 3-as is írta, ne hitegesd akkor. Mondd meg neki kerek perec, hogy nem jön be. Valószínűleg ő sem élvezte akkor ezt a sétát, és ő is hasonlóan fog érezni, mint te. Legalább kiderült biztosra, hogy nem passzoltok, van ilyen. De ha nem jön be, minek mentél el vele?
2021. júl. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sehol nem írtam hogy elmentem vele
2021. júl. 26. 22:36
 6/6 anonim válasza:
Semmi képpen ne randizz olyannal, aki nem jön be. De ahogy a 4. is írja, ha nem keres, az jó jel, örülhetsz, mert az azt jelenti hogy ő is kiábrándult belőled. Akkor még csak ignorálni sem kell, hisz ő sem akar majd tovább irogatni veled. Ha mégis tobbb írja a magáét, akkor valószínűleg nem fogta fel, hogy nem tetszik neked, de ha van egy kis gógyija, hidd el, nem fog.
2021. júl. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!