Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek most? Írjak neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most? Írjak neki?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal egy buliban. Minden szuperül ment, tök jókat beszélgettünk, és kiderült, hogy tetszettünk is egymásnak. Megbeszéltük hogy találkozunk, és találkoztunk is, viszont eléggé nyögvenyelős volt az egész, és a végén elmondta, hogy a barátnőivel beszélt, és "nem igazán tetszem nekik", plusz a korom se a legmegfelelőbb, ( ő egy évvel idősebb), meg nem is biztos benne, hogy akar-e kapcsolatot. Azóta nem beszéltem vele. Van még értelme keresnem őt, vagy hagyjam?


17/F, 18/L



2021. júl. 29. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Ez milyen hülyeség! A barátnőire hallgat, hogy neki ki jó vagy sem? Szerintem, a barátnői tele beszélték a fejét és azért módosította az előzetes elképzelését.

Én azt mondom, egy próbát még megér. Ha továbbra is a barátnői véleménye fontosabb, mint Te, akkor hagyni kell.

2021. júl. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

"a barátnőivel beszélt, és "nem igazán tetszem nekik"

.

Infantilis liba. Semmi tartása, egyénisége. A baártnőinek

az ízléséhez méri, hogy kivel alakít ki kapcsolatot.

Menekülj az ilyen libától.

Egy év amúgy lényegtelen.

Látod, úgy tűnik, hogy évei számát nézve egy évvel idősebb nálad,

viszont úgy gondolkodik, mint egy 10 éves buta liba.

Felejtsd el.

2021. júl. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Patrick Bateman Hey!Gyk! válasza:
100%

Tele beszélték a kedves barátnői a fejét.

Ez van,és ne hogy már egy kib*szott 1 év legyen a hátrány.

+ hagyd a fenébe,ha összejönnétek,akkor meg a barátnői jobban telebeszélnék a fejét.

2021. júl. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is hasonlóan gondolom. Szerintem hagyom :D
2021. júl. 29. 23:17
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos hogy igaz amit mondott, sok lány nem tudja hogyan kezelje hogy elutasít valakit (ma már az is csoda, ha nem ghost-ol). Szóval lehet kamu volt, kitalált valamit hogy "finoman" lekoptasson. Ha igaz, az még rosszabb, a 2-3-as leírta miért.


Kuka természetesen, nem érdemes keresni már.

2021. júl. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

mindenképpen hagyd. a korkülönbséges problémát még megértem, de az, hogy miután (feltételezem) kibeszéltek, és azt a döntést hozták, hogy nem vagy tökéletes (segítek, senki sem az)... na ez már baromság.

és ezek szerint buta is a lány.

hagyd a fenébe, jobbat érdemelsz.

18l

2021. júl. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bennem is megfogant a gondolat, hogy a barátnőire talán csak kibeszéli magát, mert nem akar durván elutasítani.

Mondj le róla.

2021. júl. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!