Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 18 éves fiú és 13 éves lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves fiú és 13 éves lány között lehet valami szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy 13 éves lány aki folyton irogat nekem, és amúgy tök érett a korához képest, meg manapság a legtöbb lány már testileg is az ennyi idősen.. Viszont mégis 13 éves én meg 18, és nem tudom mit csináljak vele. Lényegében ameddig nem lesz 14 addig nem is lehetne köztünk legálisan semmi, nem? A születésnapja meg még fél év.
2021. aug. 1. 23:20
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
20%

"ameddig nem lesz 14 addig nem is lehetne köztünk legálisan semmi, nem?"

Addig jobb, ha nincs.


Lányként tedd fel a kérdést, mert így csak savazást fogsz kapni, meg lebeszélést.

Egyébként lehet, persze. Hamarabb érnek a lányok.

2021. aug. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
79%
technikailag lehet de nem lesz az jó senkinek
2021. aug. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
17%
Ne pontozzatok le, esküszöm hamarabb érnek a lányok és el kell ismernünk hogy tudnak önálló döntéseket hozni!!! Nők ne degradáljátok magatokat megérdemlitek az idős férfit!!
2021. aug. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen sok az 5 év korkülönbség. Te gondolom mindjárt dolgozol/egyetemre mész, ő még csak most kezdi a középiskolát, nem ugyanott tartotok az életben. Persze, a lányok korábban érnek, biztos nagyon imponál neki, hogy ilyen jól kijön egy idősebb sráccal, de ez nem jelenti azt, hogy helyénvaló.
2021. aug. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
38%
Elvileg járhattok, szex nem lehetne...viszont jobban aggódnék amiatt, hogy az apja pépesre ver.
2021. aug. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Hát ha nem egy ősember az apja, valószínűleg nem akarna szétverni. Meg amúgy is tele vagyok tervekkel, van jövőm, örüljenek hogy nem valami trógerrel jön össze.
2021. aug. 2. 00:08
 7/27 anonim ***** válasza:
76%
Pedo vagy?
2021. aug. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
94%

"és amúgy tök érett a korához képest, meg manapság a legtöbb lány már testileg is az ennyi idősen.."


Szerintem baj van avval fejben, aki 18 évesen leakar fektetni egy 13 éves kislányt. Oké, lehet már van melle, meg minden, de attól még 13 éves. Egy 7.-es lány. A szöveged alapján pedig arra következtetek, hogy nem várnál avval sem éveket, mert hát már ahogy írtad, a legtöbb lány testileg is érett ennyi idősen... Ilyen korban ennyi korkülönbség nagyon sok.

2021. aug. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
89%
Egyre több az ilyen kérdés, szerintem egy és ugyanaz írja ki az összeset, nem hiszem, hogy tényleg ennyire el pedósodott volna ez az ország, rengeteg ilyen korú fiút ismerek, mind korabeli meg idősebb NŐKre verik a f@xukat és nem jóformán még gyereklányok lukára vágynak. Ha még is igaz, vedd már észre végre, hogy beteg vagy és keress inkább egy korodhoz illőt és dugjatok egy jót, többet tud az neked nyújtani, mint egy gyerek, nekem elhiheted.
2021. aug. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
92%
Nem kell ősembernek lennie egy apának ahhoz hogy a sz@rt is kiverje egy pedofilból ha csak a közelébe megy a kislányának!
2021. aug. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!