Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bevallottam neki, hogy bejön...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevallottam neki, hogy bejön erre azt válaszolta, hogy inkább beszéljük meg személyesen?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit gondoljak, mert egyrészről ha vissza akarna utasítani, akkor azt üzenetben is megtehette volna, viszont ugyanígy ha bejövök neki azt is szimplán leirhatta volna, nem tudom mit szeretne ezen beszélni, mert még nem voltam ilyen helyzetben, eléggé félek :/
2021. okt. 25. 22:59
 1/3 Thispain ***** válasza:
100%
Ez olyan téma, amiről személyesen érdemes beszélni.
2021. okt. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínüleg azért akarja ezt személyesen megbeszélni, mert van annyira normális, hogy az ehhez hasonló ügyeit nem a neten intézi. Ezt meg is kell becsülni, mert egyre ritkább az ilyen. A másik opció, hogy nem fekete-fehér a dolog.
2021. okt. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
67%
Mennyire ismered? Lehet jobban akarja megismerni, aztán eldönti hogy akar-e folytatást!
2021. okt. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!