Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak a csúnya emberek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a csúnya emberek kezdeményeznek nálam?

Figyelt kérdés

Nincs semmi bajom velük,nem ítélem el őket egyáltalán emiatt,de megfigyeltem hogy szinte kivétel nélkül csak csunya emberek kezdemenyeznek nálam. Például volt már kancsal,ápolatlan,elhanyagolt külsejű,sovány,fogatlan stb..és szinte mindegyik kb 10 évvel idősebb nálam.

Csak szimplán nem értem miért,mert én 18 eves lany vagyok,de sokan fiatalabbnak neznek,nem sminkelek,nem öltözok kihívóan,nem viselkedek feltűnően. Sokan mondták hogy jol nézek ki...nemtudom igaz e...Volt már olyan is hogy normális kinézetű srácoknak tetszettem,de ok max csak neznek,de sosem szólítanak le.



2021. nov. 19. 23:29
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Olyan körökben mozogsz.
2021. nov. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
Mi van?
2021. nov. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Mert a férfi kínálat alján tanyázó nyomorultak, akiket itt leírtál, tipikusan olyan lányokra vadásznak, akik jóval fiatalabbak, mivel abban bíznak, hogy még nem alakult ki náluk annyi elvárás. Hogyha aranyos vagy, és nem kihívó, annál inkább azt látják benned, hogy tuti nem vagy még "felébredve" párkapcsolati szempontból.

Nyugi, hamar elmúlik, amikor 22-23 leszel, már nem mernek majd hozzád közeledni :)

2021. nov. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%

Olyan a kisugarzasod. Ehh, pont, mint en... egyszer mar leirtam itt egy kerdeshez, de nekem mama mondta, hogy hiaba vagyok szep es csinos, a szemem elutasit mindenkit, ezert max. a hulyek maradnak... :D --> 😢 oh, szomrusag tenger 😢 <--


Ez van. 😀

2021. nov. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

#3

Nem is az, hogy abban bíznak, hogy nincs annyi elvárás. Hanem a kortársaiknál esélyük sincs. Egy fiatalnak meg esetleg vonzóbb, hogy idősebb kocsi, van munka, dolgoznak. Ezekbek kb mindegy, de csak ilyen "bónusszal" jutnak nőhöz, de ugye saját korosztályukban ez már nem bónusz, hanem alap és még azt se biztos, hogy megugorják.

2021. nov. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
Mert hol ismerkedsz? Buliban, kocsmaban? Xd
2021. nov. 20. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Lehet mégse vagy szép? Vagy a rohadó belsőd elűzi a jó palikat
2021. nov. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Hogyha ez a probléma, akkor kezdeményezz te, és meg van oldva. Lehet, hogy szép vagy, de akkor úgy látszik, annyira nem emelkedsz ki az átlagból, hogy azok is odamenjenek hozzád, akik neked tetszenek. Akik meg odamennek, azok egyrészt azért teszik, amit #5 is leírt, másrészt, mert nekik semmi vesztenivalójuk nincs. Már megszokták az elutasítást, így te csak egy vagy a többi közül nekik.
2021. nov. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A legvalószínűbb, hogy azoknak akik neked már nem "csúnyák", te nem vagy elég szép. Hát sorry...


Amúgy meg te is kezdeményezhetsz nyugodtan, nem kell arra várni, hogy majd talán betalál valaki aki pont az eseted. Semmi nem tiltja, hogy lányok kezdeményezzenek. Meg hát egyenlőség vagy mifene... nem?

2021. nov. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!