Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 18 év alattiak számára létezik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 év alattiak számára létezik ismerkedős oldal?

Figyelt kérdés

Eddig még nem nagyon láttam ilyet.

A randi oldalak pedig 18 év felett működnek.



2021. nov. 20. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kimondottan ismerkedős oldal, de a hoop-on könnyen lehet elérhetőségeket szerezni.
2021. nov. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen. Magyar fiatalok használják azt, vagy nem igazán?

Snapem még nincs, annyira nem ismerem.

2021. nov. 20. 12:00
 3/7 anonim válasza:
A Duna bármelyik oldalán ismerkedhetsz :) Menj el bulikba, közösségi csoportokba, etc.
2021. nov. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egyáltalán bulizós, ilyen chilles vagyok, szóval az nálam nem játszik. :D
2021. nov. 20. 13:59
 5/7 anonim válasza:
100%
yubot is megnezheted, hasonlit a tinderre viszont 18 ev alatt is lehet regisztralni aztan a korodhoz merten ad be neked embereket, a nemi es helyi preferenciadat ugy szinten be tudod allitani :)
2021. nov. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#2 Persze. Sőt, szerintem csak magyarokat dobál be, hiszen így van megtervezve. Igen, snapchat elérhetőségeket lehet elsősorban szerezni, de minden bizonnyal érdemes beletanulnod.
2021. nov. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 terminator9000 ***** válasza:
Snapchat
2021. nov. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!