Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy pékségbe hogyan lehet,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pékségbe hogyan lehet, megismerkedni,meg meg tudni,hogy a dolgozó vagy ott tanuló 15 év feletti lány szabad-e? 27/F

Figyelt kérdés

2021. dec. 1. 12:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
megkérdezed
2021. dec. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell mindent, amire kíváncsi vagy kérdezni. A homlokára senkinek sincs ráírva semmi.
2021. dec. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy 15 év feletti? Épp hogy betöltötte a 15-öt, vagy mi?
2021. dec. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
3# Azt jelenti,hogy a lány 15 éves kort elérte. 18 éves vagy e feletti,tehát életkorát sem tudom.
2021. dec. 1. 13:25
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon tudsz ilyen helyen, főleg nem ott dolgozóval.
2021. dec. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs más vevö, akkor megkérdezed töle.
2021. dec. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
22%

Én a helyedben kiöltöznék szépen és beadnám, hogy valami nagy cég küldött, hogy valami van, aztán ha valamit látnak (ezt majd te kitalálod, hogy mit), akkor hívjanak. Mindenkinek adsz egy névjegykártyát, mindegyiken amúgy hibás telefonszámmal, viszont amit a lánynak adsz, azon másik szöveg álljon, valami olyasmi, amiből levágja, hogy neked szimpi és meg akarod ismerni. Valami "teccel, van kedved ismizni?" féle szöveg (de ennél azért jobb legyen, csak, hogy értsd a lényeget). Természetesen azon helyes számod van megadva, aztán átadás után határozott lendülettel távozol, mint Zrínyi.


Sok sikert!

2021. dec. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Keresd meg a pékséget FB-n vagy instán, már ha van nekik. Ott az oldalt/képeket kedvelők között lehet ott lesz. (én már pont találtam meg így pékségben dolgozó lánykát). Ha ez nem működik, akkor meg megkérdezed tőle, ha nincs rajtad kívül senki, elhívod egy kávéra. Ha lepattint, akkor meg többet nem mész.
2021. dec. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem ott helyben ne kérdezd meg. Ő a melóra fog figyelni, te csak egy vevő leszel, nem tudtok normálisan beszélni. Próbáld megvárni munka után.:)
2021. dec. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 szg74 válasza:
14%
Nagykabátot húzol magadra, alá semmit. Az üzletbe lépve, a lány felé fordulva széttárod a kabátod, és figyeled a reakcióját, (ha erekciód is van hozzá, annál látványosabb lesz az eredmény.) Ez a legegyszerűbb, de legcélravezetőbb módszer, valami biztosan lenne belőle, az tuti!
2021. dec. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!