Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is szokott ilyen helyzetbe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is szokott ilyen helyzetben lenni?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi hogy ki van még ezzel így mint én

Mindig amikor elkezdek egy fiúval beszélgetni ismerkedni, alakul valami, valahogy aztán valami okból meghátrálok. Mindig van valami ami kiábrándít, ez arra vezethető vissza hogy nem fog meg az illető. Sok fiúval próbálkoztam már, nem nagyon jöttek még össze a kapcsolataim, eddig csak egy fiú fogott meg igazán de az már nem érdekes, a múlt. De rajta kívül senki sem fog meg, és valahogy érzem belül hogy ez mindig így lesz. Úgy érzem, hogy nemhogy ugyanazt vagy erősebbet, de még csak hasonlót sem fog elérni nálam senki. Őszintén remélem hogy majd tényleg eljön az akit szeretnék és teljesen megfog.

A lényeg tehát, hogy amikor beszélgetek egy fiúval komolyabban már, vagy alakul is valami, mindig valami elriaszt, kiábrándít vele kapcsolatban és már elmegy minden érdeklődésem, nem szeretném folytatni csak véget akarok vetni az egésznek. Persze jobb mintha már később gondolnám meg magam, mikor már teljesen belefolyunk mindenbe és kapcsolat közben dobom el az egészet. Szóval már az elején szoktak lenni nálam ezek, hogy nem szeretnék semmit inkább. Mindig meghátrálok, mindig van valami ok. Vagy valamilyen szokása, tulajdonsága, gondolata nem tetszik nem jön egybe az enyémmel, vagy külsőre ábrándít ki valami. Úgy érzem semmit nem akarok és hagyok mindent vele, visszalépek. Tudom jól hogy nincs tökéletes, mindenkiben van valami hiba. Tökéleteset senki nem fog találni. De én nem is várom el hogy tökéletes legyen, nem vagyok felszínes sem, én csak inkább a számomra tökéletes fiút szeretném megtalálni, akivel passzolunk, imádok benne mindent és rendesen úgy igazából megfog úgy ahogy van.

De ez a szokás normális?

Meséljetek, más is van még így ezzel?

19/L



2022. jan. 8. 00:23
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Velem pont ugyanez van. Mint kiderült, én valószínüleg aromantikus vagyok, úgyhogy gyanóthatólag ez a problémám megoldása. Talán veled is ez a helyzet.

19F

2022. jan. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem, velem biztos nem ez a baj

Én nagyon romantikus jellem vagyok ha megvan hozzá a kellő személy, volt is rá példa

Sőt, igazából nagyon hamar kezdek el kötődni és hamar vannak érzéseim, de csak ha megfog a fiú

De szerintem ez normális, valamilyen szinten mindenkinél így működik, aki szimpi azzal automatikusan romantikus vagy és elkezdesz érezni, megszereted

De aki nem fog meg azzal nem tudsz mit kezdeni

2022. jan. 8. 00:36
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
#2 Talán tudat alatt nagyok az elvárásaid, vagy még nem találtad meg a megfelelő partnert.
2022. jan. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell elsietni, nem vagy elkésve semmivel. Ha egyikkel nem jön össze, akkor talán majd a másikkal. Előbb utóbb úgyis megérkezik az életedbe az az ember, akit a világ összes pénzéért sem engednél el. :) Most az, hogy a mittudomén Pistával hullámzik a romantika, még nem jelenti a világ végét. Én drukkolok neked! 🙏
2022. jan. 8. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak annyi, hogy nem sikerült teljesen elengedned azt az előző srácot, ezért túl magas elvárásaid vannak a többi felé, mindig találsz valamit ami miatt "nem olyan".
2022. jan. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínüleg még nem találtad meg a hozzád legjobban illő srácot.
2022. jan. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!