Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy srác akivel már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác akivel már régóta beszélünk messengeren, tavaszi szünetben fogunk talizni, tényleg normális srác. Egész alakos képet kért tőlem? Több lent.

Figyelt kérdés

Van egy olyan képem csak egyetlen egy ahol bikiniben pózolok a tükör előtt az arcom telóval ki van takarva. Az a kép jó lenne, de észrevettem nagyon de nagyon furán tartom a lábamat meg a derekam is hülyén néz ki rajta de az még a legjobb képem. Nem vagyok egy nagy fotózkodos. Mára kérte a képet.


Elküldjem neki?



2022. febr. 11. 06:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem simán, bár lehet nem bikiniset hanem normális ruhás képet küldenék, de ha az nincs akkor jólvan ez is.
2022. febr. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Félek mert igaz jó vagyok rajta de olyan mintha hurkas lenne a derekam pedig nem az.
2022. febr. 11. 06:58
 3/27 A kérdező kommentje:
Meg olyan támadó állásban állok a képen./:
2022. febr. 11. 06:59
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezzel így nem sokat mondtál, de nem fogok itt képet kunyerálni 😂


Nem hiszem hogy számítana amúgy, ha kéreted magad kicsit hogy nem nézel ki rajta jól akkor úgyis azzal jön hogy nem számít az.

2022. febr. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 NTBS ***** válasza:
100%
Van egy jó ötletem: Ha neked ez a kép nem tetszik, akkor készíts egy másikat és azt küld el neki. Az új képen átgondolhatod hogyan szeretnél állni, mit szeretnél hangsúlyozni magadról.
2022. febr. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 October15 ***** válasza:
86%

Lehet én vagyok túlságosan vén de anno mikor még én csináltam ilyesmit [ jó akkor kb. még galambposta volt.. na jó Messenger 7.1 de majdnem ugyanaz] akkor nem kéregettünk "egész alakos képet". :D Eltudták dönteni a csajok, hogy ők most személyiségből akarják megoldani a dolgot vagy mellből. :D


Amúgy ott az FB nem? Ott gondolom bőven talál rólad képet.

Itt nem egészen az a probléma szerintem, hogy hogyan pózolsz a képen hanem hogy miben. :D Fogalmazzunk úgy, hogy talán egy olyan képet kellene küldened amit teszem azt FB-re is kitennél. [Ha bikinis tükör hobbitkodást is kitennél akkor mondjuk nem szóltam. :D ]

2022. febr. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Mint #6. Hülyén hangzik ez a kérő személytől is, meg a bikinis küldés gondolata a kért személytől is.
2022. febr. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
13%
Mutasd a képet,megmondom, hogy jo-e!😉
2022. febr. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
21%
Bikinis kepre siman radveri
2022. febr. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
61%

Személyes talizás előtt semmiféle képet nem küldenék!


Honnan tudod, hogy nem egy aberrált barom pedofil???

2022. febr. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!