Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen buták a nők, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen buták a nők, hogy nem válaszolnak?

Figyelt kérdés

Nem vagyok tapasztalt az online ismerkedésben, nem is voltam rászorulva, mindig bőven akadtak élőben olyanok, akiknek tetszettem, egész jó nők is. De a mostani időszakom magányosabbá vált, főleg a járvány miatti lezárások miatt, még a munkát is otthonról végeztem.


Gondoltam kipróbálom az online társkeresést. Alig sikerül matchelnem normális nőkkel, kíváncsiságképpen már azokat is kezdtem jobbra húzni, akik nem is tetszenek annyira, kevésbé vonzók, és még ha jobbra is húztak, még ők is alig válaszolnak. Élőben jobbaknál is volt esélyem mindig.


Én ezt nem értem. Panaszkodnak a nők, hogy nem találni normális férfit, stb. Úgy nem is fognak, ha nem adják meg az esélyt.

Szinte az összes kizáró ok, amit mondani szoktak, az rám nem aggatható. Külsőm rendben van, magánéletem - karrierem rendben van, nem jövök valami komolytalan szöveggel, nem vagyok hazug, sem az a típus aki csak megfektetni akarja a nőt, hanem a belső értékekre is odafigyel. De nem vagyok az a tipikus jófiú sem, aki a sor végén marad.


Nem azt mondom, hogy minden nőnek jó lennék, de azt nem hiszem el, hogy legalább még az esélyt sem kellene megadni, hogy ez kiderülhessen. De még olyanok sem adják meg, akik szerintem örülnének nekem... Akkor minek vannak fenn társkeresőn?

Ha engem ignorálnak ezek a nők, akkor kérdem én, kivel állnak szóba... nem csodálkozom hogy nem találják meg a párjukat. A bőség zavarától megkergült mindenki?


Inkább megyek vissza az élő ismerkedésre, ahol jobbak figyelmét is könnyedén felkeltem, de szeretném megérteni, online miért van ez így.



2022. febr. 12. 07:41
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Az akinek jó lettem volna, de esélyt sem ad rá, az buta, mivel balra húz, vagy nem válaszol, aztán meg siránkozik hogy nem talál számára megfelelő pasit.
2022. febr. 12. 12:17
 12/22 anonim ***** válasza:
93%

Mert te tuti, hogy megfelelő lennél mindenki számára, ugye?

Kicsit se vagy egoista (amúgy, gőzöm nincs, melyik irányba húzás mit jelent, sose használtam, de az nagyon lejön, hogy beképzelt vagy.

2022. febr. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Nagyon rossz szövegértelmezésed van. Nem az a gáz, hogy az nem adja meg az esélyt, akinek nem lennék jó, hanem az, hogy az sem, akinek jó lennék. Csak akkor nem tudom, miért időzik társkeresőn, sosem fogja megtalálni a párját.
2022. febr. 12. 12:30
 14/22 anonim ***** válasza:
98%

Nem az én szövegértelmezésem a rossz. Te hiszed magadról, hogy jó lennél nekik. A jelek szerint ők nem így gondolják.

Ez az egoista szöveg után sejtem is, hogy miért.

2022. febr. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Nem hiszem azt. Amit hiszek, az az, hogy biztos akad közülük olyan, több is, mert élőben vannak ilyenek, még a náluk vonzóbbak közül is. Szóval azt nem hiszem el, hogy ennyire nem lennék jó egyiknek sem, hogy még egy beszélgetés erejéig sem adja meg az esélyt, még olyan sem, akinél /a képek alapján/ vonzóbbak is megadják élőben.
2022. febr. 12. 12:56
 16/22 anonim ***** válasza:
90%
Kérdés alapján számomra nem férsz bele a normàlis pasi kategóriába
2022. febr. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
85%
Kb 80% a 20%-hoz a férfi-nő arány a társkeresőkön, és még azon kevés nők között is sok a bot, amit maga az alkalmazás generál, vannak aki csak unalomból vannak fent, akik csak az instájukat reklámozzák, akik csak matcheket gyűjtenek. Ezen kívül a férfiak mindenkit jobbra húznak, szóval még egy átlagos lánynak is nagyon sok matche lesz, így megteheti, hogy válogat. Aki meg tényleg normális és kapcsolatot keres, az nincs fent ilyen appokon, vagy felmegy és le is törli nem sokkal később, mert rájön, hogy a legtöbb férfi ott csak szexet keres.
2022. febr. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
96%
Mi alapján tudod, hogy azok akiket te jobbra húzol nekik álom vagy? Nekem tuti nem lennél az, mert egy kis seb esett az egodon és már mást hibáztatsz.
2022. febr. 13. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
96%
Esetleg olvass el par anyagot, hogy "hogyan kell online ismerkedni". Szemelyesen sosem voltam hive az online ismerkedesnek, meg ha akadtak is lanyok akikkel kialakultak kapcsolatok, nem ugyan az mint eloben.
2022. febr. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
82%

Hát lehet annyira erőltetetten keresed a nőket, valószinű ha abbahagynád ezt a jobbra balra huzogatást akkor írnának neked 20-an..(nálam igy volt)

De amugy meg lehet online neked nem sikeres annyira tehát akkor folytasd èlőbe ha úgy könyebben megy.

2022. febr. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!