Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok figyelmét hogyan tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok figyelmét hogyan tudom felhívni magamra? (Nem r*bancosan)

Figyelt kérdés

Gimibe járok és már kíváncsi vagyok milyen lehet járni valakivel, hiányzik az az izgalmas érzés, hogy szerelmes vagyok. Tetszett már srác, de barátom még nem volt.

Hogyan tudnék kicsit kitűnni a tömegből, a többi lány közül? Viszonylag egyszerű stílusom van, nem is szeretem túlzásba vinni. Nem az a cél, hogy mindenki csak engem akarjon és hasonlók, csak, hogy ne legyek láthatatlan. Nem akarok minisorban és hasig érő dekoltazsban meg magassarkúban mászkálni és nem is fogok, kérlek az ilyesmi válaszoktól kíméljetek meg.


Ha hosszútávon van valaki mellettem (pl. padtárs, sportcsapattárs), általában kedvel és onnantól már oké, csak osztálytársakkal nem szeretnék járni, csapatban nincs olyan aki tetszik, amúgy is inkább az egy-két évvel idősebb srácok jönnek be. Nem r*banckodni szeretnék, csak szimplán tanácsokat, hogy hogyan, vagy milyen helyeken, helyzetekben lehet esély arra, hogy valaki felfigyeljen rám, és ezt hogyan érjem el?


Ti hogy ismerkedtetek meg baráttal/barátnővel?

Mi volt az ami megfogott a lányban/ mit látott benned a srác, ha tudod?

Srácoknak mennyire szamít, hogy hogyan öltözködik egy lány és mi tetszik? (Tudom, hogy subjektív, csak értedel)


Köszi a válaszokat! :)



2022. febr. 15. 15:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
55%
Kérdezd meg a barátnőidet/barátaidat, hogy van e szingli fiú ismerősük, akivel összetudnának e boronálni, onnan pedig csak rajtad múlik.
2022. febr. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
44%
Ha mindennap kitalálsz valami uj es kreatív szép frizurat akkor fel fognak figyelni rad lehet elso korben a hajad miatt, de ez is lehet lehetoseg az ismerkedesre. Amugy meg szerintem szimplan legyel onmagad az a legjobb dolog amit tehetsz, a masik iranyaba de leginkabb onmagad iranyaba. Mert onmagadert fognak akkor megismerni.
2022. febr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
44%
Vannak amugy tok jo frizura videok mazsolazzal.
2022. febr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A frizurádat egy hetero srác sosem fogja "észrevenni". Teljes kapufa az összes komment, kivéve a gyülekezetes.
2022. ápr. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!