Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ideális lányoknak miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ideális lányoknak miért férfias fiúk kellenek?

Figyelt kérdés

A szép, aranyos, okos, lányos stb. lányoknak miért a férfias fiúk kellenek?


Én nem vagyok az. Nem akarok én is undorító lenni. Én magam vagyok.



2022. febr. 27. 20:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
Férfias fiúk... jó kis paradoxon. :D Egyébként meg nem minden a férfias fiú egyenlő az undorítóval. Nem mindenki egy tuskó.
2022. febr. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
De, a férfiasság undorító.
2022. febr. 27. 20:21
 3/22 anonim ***** válasza:
66%
Te most a macsóságra gondolsz... Nézd, vannak olyan lányok, akiknek az intelligens, érett, udvarias és kedves srácok jönnek be, nem lehet általánosítani, hogy "minden lánynak ez a típus kell"! Ha meg attól félsz, hogy sose lesz kapcsolatod, akkor csak szimplán ne stresszelj ezen! Egyrészt, biztos, hogy jön majd valaki, akivel kölcsönösen szeretitek egymást, másrészt pedig egyetlen lány sem éri meg, hogy eldobd önmagad, és ezt lányként mondom.
2022. febr. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

A legtöbb lány így definiálja a férfiasságot és nem, nem a macsóságra gondoltam. Arra, gondoltam, hogy bátor, udvarias, érett, intelligens, helyes, sportos stb.


Én nem vagyok se helyes, se semmi a többiből.


Szerintem undorító a férfiasság.

2022. febr. 27. 20:35
 5/22 anonim ***** válasza:
59%
A férfiasság undorító? Ezt kérlek ne... Ilyet a femináci kékhajú, dömper nők szoktak mondani.
2022. febr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
80%
Nem kell itt hangoztatnod hogy mekkora lúzer vagy az életben XD
2022. febr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
97%

"Arra, gondoltam, hogy bátor, udvarias, érett, intelligens, helyes, sportos stb."


Félsz, bunkó vagy, éretlen, ostoba, nem sportos, nem helyes. Azt mondod nem ilyen vagy, tehát az ellentettje. Na most akkor olvasd el szépen még egyszer és talán rájössz, hogy mi miatt nem akart tőled senki eddig többet.


A felsorolt 6 tulajdonságból 5-ön könnyedén lehet változtatni, csak egyszerűbb bőgni.


Te sem akarsz böfögős, fingós, igénytelen, nőiességet még hírekből sem ismerő lánnyal, sérült vagy nem túl okos lánnyal lenni.

2022. febr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
És neked mégis mi ezen az undorító? Ez csupa jó tulajdonság! Vagy te mit gondoltál? Hogy egy éretlen, gyáva, műveletlen, udvariatlan srác vonzóbb lesz, mint egy helyes, okos, kedves, illedelmes fiú? Már bocs, de ez inkább visszataszító, ilyen fiúra szerintem egyetlen lány sem kíváncsi, még barátként sem hiszem.
2022. febr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, veled minden oké?
2022. febr. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Joga van minden fiúnak a barátnőhöz.


Nem jó tulajdonság a helyesség. Meg a legtöbb nem, amit írtam.

2022. febr. 27. 22:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!