Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A helyes, jóképű, intelligens,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A helyes, jóképű, intelligens, kedves, férfias fiúknak miért a lányos, illetve nőies lányok jönnek be?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok cseppet sem nőies. utálom a noies dolgokat. Rövidre van nyirva a hajam, volt, hogy tomboy voltam, még most is hasonló vok, nem járok kozmetikushoz, nem ápolom a bőröm, a hajam, csak fürdök, meg hajat mosok, nem hordok nőies ruhákat, egyszerű lógós farmer és fiúsabb vagy unisex ruhák, nyíltan káromkodok, rühellek bújni, csókolózni, rühellem a szépítkezési cuccokat, ékszereim sincsenek, a fülem sincs kiszúrva, nem vagyok semennyire hagyományos, tiszteletet megadó, én mindenkinek beszólok, aki nem tetszik valami miatt nekem.


Nekem ennek ellenére a felsorolt ideálom van.


Miért nem kellek az ilyen fiúknak?



2022. márc. 10. 20:31
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Jah, és nem sportolok, kicsit el vagyok hízva.
2022. márc. 10. 20:38
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
Troll kérdés
2022. márc. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
100%

Én elmondom neked a leírásod alapján mit gondolok rólad. Persze simán lehet hogy valójában nem ilyen vagy, azonban simán lehet hogy másnak is ez lesz a benyomása.


Senki se szereti az ilyen embereket. Ezektől nem leszel szimpatikus senkinek. Pontról pontra haladva: VOK szót engedd el gyökérnek tűnsz tőle, nem ezektől a dolgoktól leszel nőies, ápolni annyira kell magadat, hogy egészségesnek legyél legalább minimálisan, a ruháid is legyenek igényesek. Nyíltan káromkodsz? Nagyon menő lehetsz. Káromkodással alapvetően nincs baj, tök jól beleillik ma már a barát-barát kommunikációba, de ha nincs helye egy beszélgetésbe azt fel kell ismerni. Nem kell hagyományosnak se lenni de annyi tiszteletet meg kell adni amennyit te is elvársz. Nem tetszik valami és beszólsz? Elgondolkodtál valaha azon, hogy amikor az utcán jársz kelsz mit szólnál hozzá ha valakinek nem tetszenél és beszolna? Ha erre az a válasz hogy nem érdekelne akkor egy hazug ember vagy. Nekünk hazudhatsz meg mindenki másnak is, de magadnak sose.


Plusz megjegyzés, biztos vagyok benne, hogy maximum 16 éves vagy. Ha pedig idősebb akkor a szinted sajnos lejjebb van mint a valós korod.

Senki se akar egy negatív személyiséggel lenni...


Kérdés: Miért vagy amúgy ilyen? Neked ez a stílus tetszik? Te járnál saját magaddal?

2022. márc. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy te nem szeretsz nőies lenni nem kibúvás az igényesség alól. A bőröd ápolni kell (a férfiak is ápolják), ruháidra igényesnek kell lenni, másokkal tisztelettel kell kommunikálni.
2022. márc. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%
Hát én ezt egy nőről nehezen tudom elhinni amit írtál, de ha mégis igaz akkor a válasz egyszerű, azért mégis csak vonzóbb egy szép, igényes, magára adó nő mint egy igénytelen...imádom a hosszú hajat egy lánynál, az ápolt szép bőrt, smink is szinte már alapvető...meg ha már én is adok valamennyire magamra akkor ezt viszont el várom én is (nem kell túlzásokra gondolni) de lényegében ennyi.
2022. márc. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

#5.

A smink undorító. A férfielnyomás és a hímsovinizmus jelképe. A hosszú haj is. a nőknek lázadniuk kell a férfiak ideái ellen, mert végre le kellene győzni a férfiakat. mindig csak elnyomtak minket. a nőiesség rossz dolog. én inkább festem a hajam kékre, ahogy régebben tettem is, mintsem megnövesszem. nem akarok a férfiak háziállata lenni es futkos a hátamon a hideg, ha meghallom a cica becenevet. olyan szexközpontú...

2022. márc. 10. 22:27
 7/20 A kérdező kommentje:

én járnék magammal.


ha fiú lennék azt mondanám, hogy végre egy normális lány, aki nem nőieskedik, nem néz ki ugy mint egy hercegnő, nem szépitkezik, nem érzékeny, nem érzelmes, nem romantikus stb.

2022. márc. 10. 22:29
 8/20 A kérdező kommentje:
eleve undorító, h minden plakáton, csak nőies lányok szerepelnek... végre kövér, tomboy, kopasz, nagyon tetovált stb. nőstény tesókat is kirakhatnának, mert már sértő, hogy csak a szép, aranyos, nőies stb. lányokra van igény.
2022. márc. 10. 22:34
 9/20 anonim válasza:
67%
Na ezen a ponton derult ki hogy fake a kérdés senki se ennyire lelkiszegeny
2022. márc. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Kedves lány

Nekem be jön ha rövid a csaj haja ,de az nem jelent semmit


Az hogy a lányos dolgok nem vonzanak semmi baj sincs.

2022. márc. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!