Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Soha nem fogok tudni mély...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem fogok tudni mély kapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés

2020ban egy táborban összejöttem egy csajjal, de kb végig manipuláltam akkor még tudatlanul. 3x lefeküdtünk, még a 4. alkalom előtt szakítottam vele. Nehéz ezt leírni és elismerni, de a kapcsolatunkban csak a szex volt a jó, sokszor idegesített és hozott ki a sodromból.


Miután vele szakítottam és rájöttem hogy milyen csúnyán manipuláltam, magamba fordultam egy időre.

Azóta nem volt olyan párkapcsolatom amit kimondtunk volna hogy az, beszélgettem lányokkal és érintkeztem lányokkal de egyikkel sem mentünk túl mélyre.


Lehet köze ennek a korábbi rossz élményhez? Mi tart vissza attól hogy mély kapcsolatom lehessen egy lánnyal?



2022. márc. 17. 18:12
 1/3 anonim válasza:
100%
Szerintem nem amiatt, talan csak ilyen idoszakod van. Ne ragodj amiatt, hogy “atverted”.
2022. márc. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Bocsanat folytatom a gondolatmenetem, veletlenul elkuldtem az elozo 2 mondatot :D

Szoval pl az en esetem is hasonlo, beszelgettem lanyokkal, volt akivel eleg sokaig es vegul elojott belolem egy erzes hogy ehh nem is akarok igazan semmit. Szukseglete nyilvan mindenkinek van, de amiatt hulyeseg belemenni egy kapcsolatba(kiveve ha kifejezetten szex kapcsolat)

Az tart vissza, hogy nem jott olyan, aki igazan megfogott volna. En 2 eve vagyok szingli, 2 lannyal ismerkedtem meg ugy, hogy akartam volna komolyabbat is(nem ugy alakultak sajnos) a tobbi csak probalkozas volt. Szoval a lenyeg hogy lehet probalkozni bulikban tarskereson stb, de szerintem ugyis jon majd magatol. Ne gorcsolj ra :)

2022. márc. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem csak még nem találtál olyat aki megfogott volna . Nincs veled baj , és ne is legyen lelkiismeret furdalásod mindenki "manipulál " néha ezzel nincs baj . Légy nyitott ismerkedj . És majd jön olyan aki érdekelni fog, és nem csak a szex kell :)
2022. márc. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!