Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek ?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit Tinderen ismeretem meg,akkor még úgy gondoltam,hogy tetszek neki.Úgy gondoltam így 6 nap elteltével el hívom randizni,jól éreztük magunkat!


persze volt kínos csönd az elején de nem tartott sokáig.

A tali utani napon még egész jót dumáltunk de egyik pillanatról a másikra, valahogy meg változott és alig írt.


Rá kérdeztem,hogy mi a baja, meglepetésemre pozitív választ kaptam,kedvel engem csak fel meg alig volt téma az utóbbi pár napban ez volt a lényege


De utána se írt magátol úgy éreztem,hogy csak nyűg vagyok neki,szóval elköszöntem tőle rögtön megnézte de nem reagált semmit másnap írtam neki, hogy meltason már valami válasszal.


Én meg nem tudtam elfelejteni, próbáltam tobb módszert is


Tegnap láttam a buszon és szemeztunk a tekintetben nem volt düh vagy undor talán ilyen boci szemekkel nézett vagy igazából nem tudom hova tenni

Úgy rá írnék,csak félek,hogy fájdalmat fogg okozni


2022. márc. 17. 21:21
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem h ő írt rám tali után és akkor is tok jót dumáltunk
2022. márc. 17. 22:08
 2/8 anonim ***** válasza:

Gyáva elmondani az igazságot.

Nem kellesz neki.

2022. márc. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kedvel, de nem akar többet.

Keresd mást

2022. márc. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincs ennek a kapcsolatodnak jövője.
2022. márc. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Dzsoki ***** válasza:
Az lehet,hogy nem kellesz neki. Ettől még szemezés helyett,miért nem mentél oda hozzá a buszon,hogy szia,milyen idő van vagy szerinted mi lesz a Putyinnal MZP-vel,mit szólsz a pedagógus sztrájkhoz? Szóval valahogy beszélgetést kezdeni. Vagyis vagy írj rá vagy próbáld úgy szervezni,hogy ismét találkozzatok a buszon. Esetleg,mindkettőt. Bár ez utóbbi esetben,ha továbbra is csak a boci szemeit nézed,akkor a buszos szervezés felesleges.
2022. márc. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam ő ott volt a buszon és nem azzal buszal mentem volna
2022. márc. 19. 23:24
 7/8 A kérdező kommentje:
És tessék 5os szerinted mivel írjak rá ?
2022. márc. 19. 23:24
 8/8 Dzsoki ***** válasza:
Amivel eddig. A billentyűk nyomkodásával. A buszosnál pedig,időd vagy pénzed nem volt,hogy avval a busszal menjél? Mitől nem mentél a leány után,esetleg hazakísérve? Nincs másik busz,amivel hazamentél volna,miután tisztáztátok volna a történetet? Esetleg,te sem akarod tisztázni a történetet?
2022. márc. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!