Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire befolyásolja valaki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire befolyásolja valaki kapcsolatát a kiszemelt lánybarátja?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki tetszik nekem, és talán még több is... ám van egy elég közeli lánybarátnője, akivel nem bírjuk egymást.

Mindig ezzel a lánnyal van.


Úgy tűnik, a fiú is kedvel engem, ám ez a lány nem. Feltételezem,hogy nagyon megbíznak egymásban, és nem véletlen barátok.


De akinek volt már hasonló tapasztalata.... lehet ebből így bármi? Vagy ez a lánybarátnő megmérgezné az egész kapcsolatot? Vagy miatta nem is lenne soha semmi? Esetleg a negatívumok miatt, amit a fiúnak mondana rólam?



2022. ápr. 8. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy olyan kapcsolatom, ami hasonló felállás miatt ment tönkre. Jól gondold meg, hogy érdemes-e belevágnod.
2022. ápr. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne egy jó lánybarátom és választás elé állítana, akkor inkább őt választanám mint egy bizonytalan kapcsolatot. Viszont szerintem egy normális barát nem csinál ilyet, de ez már megint más tészta.
2022. ápr. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Biztos, hogy befolyásolja, de talán nem annyira. Beszélj vele erről.
2022. ápr. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretnék ilyen helyzetbe kerülni. De ha téged ez nem zavar és meg tudod beszélni vele akkor oké.
2022. ápr. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
16%

Ha egy “lánybarát” elirtja a fiúbarátja mellől a kiszemelt lányokat, akkor az nem baráti érzelmeket ápol a fiú iránt.

Féltékeny.

2022. ápr. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez fordítva is nagyon zavar engem fiúként. Azt értem ez alatt hogy ha egy lánynak van egy nagyon közeli lány barátnője akivel 0-24 együtt van az nekem red flag, főleg ha name annyira jövök ki vele.
dec. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!